کمپانی نِست خبر از برگزاری کنفرانسی خبری در روز 29 شهریور ماه می دهد – دیجیاتو + قطع عضو و قطع نخاع 4 دانش‌ آموز هرمزگانی – آهو نگار

کمپانی Nest که یکی از زیرمجموعه های آلفابت به شمار می آید، اخیراً خبر از برگزاری رویدادی خبری در روز 20 سپتامبر (29 شهریورماه) داده و می گوید «از چیزی بزرگ» رونمایی خواهد کرد
گذشته از ترموستات بازطراحی شده، Nest اخیراً چندین دوربین امنیتی خانگی نیز رونمایی کرده که از جمله آنها می توان به دوربین Cam IQ اشاره کرد. Nest Thermostat E فعلی نیز طراحی ساده تور ویتنام تر و عامه پسندترین نسبت به ترموستات های قبلی نست دارد و از امروز با قیمت 169 دلار فروخته می شود.

کمپانی Nest که یکی از زیرمجموعه های آلفابت به شمار می آید، اخیراً خبر از برگزاری رویدادی خبری در روز 20 سپتامبر (29 شهریورماه) داده و می گوید «از چیزی بزرگ» رونمایی خواهد کرد.

این کمپانی مدتی پیش ترموستات هوشمند جدیدی با قیمت مقرون به صرفه تور یزد معرفی کرد اما بدیهی است که محصولات تازه ای را برای پاییز نیز در نظر گرفته است. در تصویر دعوت نامه این رویداد، اشاره ای به مبل و پاپکورن شده است و به همین خاطر، احتمالاً باید منتظر گجتی باشیم که برای اتاق پذیرایی ساخته شده است؛ اما فعلاً هیچ ایده ای نداریم این گجت چه ماهیتی خواهد داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا:  معاون عملیات سازمان اورژانس کشور از قطع عضو، قطع نخاع و عمل جراحی چارتر کیش 9 نفر از دانش آموزان هرمزگانی در حادثه محور داراب- بندرعباس خبر داد
نوری در مورد آمار متناقض هر یک از دستگاه‌‌ها در مورد تعداد کشته‌شدگان این حادثه نیز گفت: با توجه به اینکه اجساد برخی از افراد به شدت آسیب دیده بود امکان شناسایی نداشت به همین دلیل براساس آخرین گزارش‌ها پزشکی قانونی مرگ 9 نفر را تایید کرده است.

حسن نوری، معاون عملیات سازمان اورژانس کشور در خصوص آخرین وضعیت تور ایتالیا مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دختر از استان هرمزگان اظهار کرد: به طور کلی 34 مصدوم این حادثه به بیمارستان امام حسن (ع) داراب و 5 مصدوم توسط اورژانس هوایی به شیراز انتقال یافتند که خوشبختانه وضعیت بالینی همه مصدومان مساعد و در بیمارستان‌ها تحت درمان هستند .

وی یاد آور شد: همچنین یک مصدوم معصومه محمودی زاده 14 ساله درمان و ترخیص شد، سایر مصدومین در بیمارستان تحت نظر هستند تور اسپانیا .

نوری ادامه داد: براساس آخرین گزارش‌ها 2 نفر از دانش آموزان مصدوم دچار قطع نخاع شدند و 5 نفر دیگر از مصدومان نیز هم اکنون در اتاق عمل تحت عمل جراحی هستند .

خبرگزاری ایسنا:  معاون عملیات سازمان اورژانس کشور از قطع عضو، قطع نخاع و عمل جراحی 9 نفر از دانش آموزان هرمزگانی در حادثه محور داراب- بندرعباس خبر داد .
وی افزود: متاسفانه دو نفر از مصدومان منتقل شده به بیمارستان‌ داراب یکی تور اصفهان نوروز 97 از اندام‌های خود را از دست دادند به طوری که یکی از مصدومان اندام فوقانی و دیگری اندام تحتانی خود را از دست داده و دچار قطع عضو شده است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *