قریب: ان‌شاالله سلطانی‌فر استعفایم را قبول می‌کند + انتصاب فرمانده جدیدی برای ارتش چین – آهو نگار

خبرگزاری فارس: محمد حسین قریب رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص دلایل عدم حضورش در جلسات اظهار داشت:بعد از اینکه وزیر ورزش ابراز محبت کرد و بنده را به عنوان عوض هیات مدیره انتخاب کرد قرار شد در مجموعه باشگاه تمرکزم رو بهبود ساختار و ساماندهی تیم های پایه باشد که تیمی تحت عنوان استقلال فردا را ساماندهی کنیم اما با ورود به باشگاه و استعلامی که از بودجه گرفتم اتفاقاتی افتاد که فکر آن تور بالی نوروز 97 را نمی‌کردم
وی افزود: بحث اول انباشت بدهی ها بود که نزدیک 110 میلیارد تومان باشگاه بدهکار است و باشگاه 25 میلیارد بدهی مالیاتی هم دارد. طبعا این فرصت را برای من فراهم نمی کند ضمن آنکه من گزارش مالی سال جدید را که گرفتم متوجه شدم باشگاه کسر بودجه ای اساسی دارد و روی هم رفته احساس کردم زمینه حضور و فعالیتم فراهم نیست و باید به کار روزمره پرداخت که این کار من نیست.تشخیص دادم کار روزمره تور سنگاپور نوروز 97 را عزیزان دیگر انجام بدهند.

قریب تاکید کرد: من استعفا را به وزیر ورزش دادم. طبعا چون از او حکم گرفته ام بایداستعفا را به وی می دادم.

وی در خصوص اینکه سلطانی فر گفته بود عدم حضور قریب مشکلی نیست گفت: وزیر ورزش استعفای من را پیش از این قبول نمی کرد و ان شاالله موافقت خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: محمد حسین قریب رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص دلایل عدم حضورش در جلسات اظهار آموزشگاه تعمیرات موبایل داشت:بعد از اینکه وزیر ورزش ابراز محبت کرد و بنده را به عنوان عوض هیات مدیره انتخاب کرد قرار شد در مجموعه باشگاه تمرکزم رو بهبود ساختار و ساماندهی تیم های پایه باشد که تیمی تحت عنوان استقلال فردا را ساماندهی کنیم اما با ورود به باشگاه و استعلامی که از بودجه گرفتم اتفاقاتی افتاد که فکر آن را نمی‌کردم.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رسانه‌های دولتی چین امروز (جمعه) گزارش دادند، تور آلمان نوروز 97 رهبران این کشور در راستای تغییرات در مناصب بلندپایه ارتش چین و همچنین در آستانه کنگره حزب کمونیست حاکم در ماه آینده میلادی اقدام به منصوب کردن یک فرمانده جدید برای ارتش کردند
به نقل از خبرگزاری رویترز، یک روزنامه دولتی چین گزارش داد: در همین راستا هان ویگوئو، به عنوان رئیس جدید ستاد کل مشترک ارتش آزادی بخش خلق چین جایگزین لی زوئوچنگ شده است. زوئوچنگ نیز ترفیع درجه پیدا کرده است.

پیش تور اهواز لحظه آخری از انتصاب لی مشخص نشد که فرماندهی قبل از او یعنی فانگ فنگهوی چه اتفاقی برایش افتاد.

هان کسی بود که مسئولیت فرماندهی یک رژه نظامی در ماه ژوئیه در منطقه مغولستان داخلی چین را که تحت نظارت شی جینپینگ، رئیس‌جمهور چین به مناسبت نودمین سالگرد تاسیس ارتش آزادی بخش خلق برگزار شد، به عهده داشت.

روز پنجشنبه رن گوئوکیانگ در یک نشست خبری از اظهارنظر درباره فانگ که سال آینده میلادی تور مالدیو نوروز 97 64 ساله خواهد شد و مقام‌های چین معمولا در این سن بازنشسته می‌شود، خودداری کرد.

همچنین لی نیز یکی از معدود افسران بلندپایه ارتش چین است که تجربه رزمی داشته و در سال 1979 در یک جنگ مختصر مرزی با ویتنام جنگیده است.

خبرگزاری ایسنا: رسانه‌های دولتی چین امروز (جمعه) گزارش دادند، رهبران این کشور در راستای تغییرات در مناصب بلندپایه ارتش چین و همچنین در آستانه کنگره حزب کمونیست حاکم در ماه تور تبریز لحظه آخری آینده میلادی اقدام به منصوب کردن یک فرمانده جدید برای ارتش کردند.
او همچنین تا پیش از این ریاست فرماندهی منطقه مرکزی چین را که شمال پکن و مناطق وسیعی از مرکز این کشور می‌شود، به عهده داشت.

تغییرات اخیر در مناصب بالای ارتش چین در راستای برنامه دولت شی جینپینگ برای مدرنیزه سازی ارتش از جمله با اضافه کردن ناوهای هواپیمابر و جنگنده‌های رادار گریز جدید انجام می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *