کسری نوری، سرپرست همشهری شد + اتصال ساده هوم پاد به آیفون در چند گام [تماشا کنید] – دیجیاتو – آهو نگار

خبرگزاری مهر: کسری نوری روزنامه‌نگار، از سوی نجفی شهردار جدید پایتخت به عنوان سرپرست موسسه همشهری جایگزین مهدی ذاکری مدیرعامل این موسسه شد

ذاکری هشت سال بر موسسه همشهری مدیریت کرد. روزنامه همشهری در سال ۱۳۷۱ در دوره شهرداری کرباسچی تاسیس شد و به عنوان اولین روزنامه رنگی با رویکرد اجتماعی و محیط زیستی مورد توجه قرار گرفت و خیلی زود به عنوان پرتیراژترین روزنامه کشور شناخته تور ارزان آنتالیا شد.

در دوره شهرداری قالیباف نیز این موسسه تحولاتی همچون افتتاح بزرگترین مجموعه چاپخانه و انتشار مجموعه مجلات متنوع و تغییراتی در روزنامه رخ داد و همچنان به عنوان بزرگترین موسسه مطبوعاتی کشور شناخته می شود.

یادآوری می‌شود، کسری نوری روزنامه نگار سابقه سردبیری روزنامه‌های ایران و شهروند را در کارنامه خود دارد و اکنون مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت است.
خبرگزاری مهر: کسری آموزش تعمیرات موبایل نوری روزنامه‌نگار، از سوی نجفی شهردار جدید پایتخت به عنوان سرپرست موسسه همشهری جایگزین مهدی ذاکری مدیرعامل این موسسه شد.

——————-

اگر از علاقمندان به اسپیکرهای هوشمند از جمله هوم پاد هستید باید بدانید قبل از آنکه این گجت موسیقی دلخواهتان را استریم نماید، خبرها را برایتان را تور مسکو بخواند یا هر کار دیگری را انجام دهد باید تنظیماتی را روی آن اعمال نمایید
در ادامه از ارائه توضیحات بیشتر در این باره خودداری می کنیم و از شما دعوت می نماییم که شاهد این ویدیو باشید.

این تنها یک ویدیو نیست و من برای این کار فرایند واقعی را درون شبیه ساز iOS اجرا کردم و سپس از آنچه انجام می دادم فیلم گرفتم.

این ویدیو را یکی از توسعه دهندگان iOS به نام Guilheme Rambo منتشر کرده و قیمت تور شیراز در اکانت توییتری خود یادآور شده:

اگر از علاقمندان به اسپیکرهای هوشمند از جمله هوم پاد هستید باید بدانید قبل از آنکه این گجت موسیقی دلخواهتان را استریم نماید، خبرها را برایتان را بخواند یا هر کار دیگری را انجام دهد باید تنظیماتی را روی آن اعمال نمایید.

به تازگی ویدیویی در فضای مجازی قرار گرفته که نحوه تنظیم کردن هوم پاد را به تصویر می کشد.

فرایند کار بسیار ساده تور ایتالیا است و تفاوت چندانی با تنظیم ایرپاد یا اپل تی وی ندارد. ظاهرا اپل مراحل تنظیم همه محصولاتش را به یک شیوه طراحی کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *