ادعای جاسوسی 5 شهروند سعودی برای ایران + نجفی: ساختار ایمنی شهری تهران ایراد دارد – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: دادگاه جنایی ریاض پنج شهروند سعودی را به جاسوسی برای ایران به منظور ایجاد ناامنی در عربستان عنوان کرده، متهم کرد
خبرگزاری ایسنا: دادگاه جنایی ریاض پنج شهروند سعودی را به جاسوسی برای ایران به منظور ایجاد ناامنی در عربستان عنوان کرده، متهم کرد.
 دادگاه جنایی ریاض مدعی شد که پنج تن از شهروندان سعودی برای ایران جاسوسی می‌کنند و ضمن آموزش نظامی در ایران دفتری را باز تور یزد هوایی کرده‌اند که جوانان عربستانی را برای ایجاد ناامنی در آن کشور و ایجاد یک گروهک تروریستی آموزش می‌دهند. نفر اول به جاسوسی برای ایران، هم‌پیمانی با آن، چندین بار سفر به ایران و آموزش نظامی در ایران متهم شد.

نفر چهارم نیز به جاسوسی برای ایران، هم‌پیمانی با آن، چندین بار سفر به ایران، آموزش نظامی در ایران و تلاش برای ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی و ایجاد شکاف در جامعه سعودی متهم شد.

بر تور تبریز هوایی اساس این گزارش، دادستانی کل عربستان خواستار اعدام هر پنج تن و بستن دفتر گردشگری که مالک آن نفر پنجم است، شده است.

نفر دوم به جاسوسی برای ایران، هم‌پیمانی با آن، چندین سفر به ایران، آموزش نظامی ایران و تلاش برای ایجاد یک گروهک تروریستی در عربستان متهم شد.

نفر پنجم که معلم است ضمن وارد کردن اتهامات چهار نفر قبلی به آن به باز کردن دفتری تحت عنوان دفتر گردشگری به منظور آموزش دادن تور ارزان پاتایا به جوانان عربستانی برای ایجاد ناامنی در آن کشور متهم شد.

نفر سوم در یک شرکت پتروشیمی شاغل است ضمن وارد کردن اتهامات نفر دوم به آن به ساخت مواد منفجره نیز متهم شد.

——————-

خبرگزاری مهر: شهردار تهران گفت: ساختار فنی و ایمنی شهری تهران ایراد دارد.

محمد علی نجفی پیش از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از حریق دو انبار کالا در خیابان فداییان اسلام در جمع خبرنگاران گفت: به ساختار فنی و قیمت بلیط چارتر ایمنی شهری تهران ایرادات زیادی وارد است
خبرگزاری مهر: شهردار تهران گفت: ساختار فنی و ایمنی شهری تهران ایراد دارد.

محمد علی نجفی پیش از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از حریق دو انبار کالا در خیابان فداییان اسلام در جمع خبرنگاران گفت: به ساختار فنی و ایمنی شهری تهران ایرادات زیادی وارد است.
در بخشی از این انبارها چوب، پارچه، شلنگ، لاستیک و مقدار زیادی اسپری های خوشبو کننده دارای تور اردبیل ارزان قابلیت انفجار بسیار شدید، نگهداری می شده است.

شهردار تهران اظهار داشت: قطعا در پروژه‌های بعدی مصوب شهرداری تهران، سهم و اعتبار آتش‌نشان‌ها افزایش پیدا می‌کند.

وی افزود: طرح جامعی را برای ایمنی طراحی کرده‌ایم که کارهای مقدماتی آن‌ انجام شده اما در عملیات اجرایی شدن با مشکلاتی مواجه هستیم.

این حریق حدود ساعت 9:30 اطفاء شد و هم اکنون آتش نشانان مشغول لکه گیری هستند.

بر تور هند نوروز 97 اساس این گزارش صبح شنبه بر اثر آتش سوزی گسترده در دو انبار به مساحت ۶ هزار متر مربع که از ساعت ۶:۰۸ شروع شده بود، سبب دود غلیظ در آسمان پایتخت شد، این دود در صبح روز شنبه و اولین روز کاری از سراسر تهران و حتی شمال شهر قابل رویت بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *