+ جهانبخش: شکست دادن پدیده اصلاً آسان نبود – آهو نگار

——————-
خبرگزاری تسنیم: امید جهانبخش در مورد پیروزی تیمش مقابل پدیده در آبادان گفت: پدیده تیم خوبی است و اگر آنها قوی نبودند سپاهان را با چهار گل شکست نمی‌دادند
خبرگزاری تسنیم: امید جهانبخش در مورد پیروزی تیمش مقابل پدیده در آبادان گفت: پدیده تیم خوبی است و اگر آنها قوی نبودند سپاهان را با چهار گل شکست نمی‌دادند. با اینکه گرمای هوا تا حدودی روی بازی تأثیر گذاشته بود، اما ما خیلی خوب بازی کردیم و شایسته پیروزی بودیم.
هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به گرمای هوای آبادان تصریح کرد: ما کمی به این شرایط آب و هوایی عادت داریم، ولی در مجموع باید بگویم بازی سختی را با برد پشت سر گذاشتیم. شکست دادن پدیده اصلاً آسان نبود.

وی در خاتمه با ابراز امیدواری از اینکه تیمش با پیروزی مقابل پارس جنوبی به روند رو به رشدش ادامه دهد، خاطر نشان کرد: ما بازی سختی در زمین پارس جنوبی داریم، ولی با تمام وجود بازی خواهیم کرد تا برنده از زمین بیرون بیاییم. آنها تیم دونده و جوانی هستند و وینگرهای بسیار خوبی دارند. با این حال امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.

جهانبخش در مورد اینکه برخی معتقدند گرمای آبادان نقش مهمی در بردهای صنعت نفت دارد، تأکید کرد: به هر حال این موضوع می‌تواند تا حدودی حریفان را دچار مشکل کند، ولی این‌طور نیست که ما فقط به خاطر گرما برنده شویم. خیلی از بازیکنان صنعت نفت آبادانی نیستند که به گرما عادت داشته باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *