نخستین قول گزینه نهایی شهرداری به تهرانی ها + بولت: به جهان ثابت کردم یکی از بهترین‌ها هستم – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: گزینه نهایی منتخبان شورای شهر پنجم برای تصدی پست شهرداری تهران در نخستین اظهاراتش گفت: در همین اولین لحظات مسئولیتم به شهروندان تهرانی تعهد می‌دهم که تمام تلاش و قدرتم را برای ایجاد شرایطی مطلوب‌تر جهت زیست شهری آن‌ها به کار گیرم تا زندگی شهروندی آن‌ها در چهار سال آینده به مراتب بهتر از امروز باشد
نجفی که در یک برنامه خبری تلویزیونی صحبت می‌کرد، تأکید کرد:‌ من تور هوایی قشم تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تادر مقابل شهروندان تهرانی روسفید باشم و بتوانم شرایطی را فراهم کنم که زندگی شهروندی آن ها در چهار سال آینده به مراتب بهتر از امروز باشد.

خبرگزاری ایسنا: گزینه نهایی منتخبان شورای شهر پنجم برای تصدی پست شهرداری تهران در نخستین اظهاراتش گفت: در همین اولین لحظات مسئولیتم به شهروندان تهرانی تعهد می‌دهم که تمام تلاش و قدرتم را برای ایجاد شرایطی مطلوب‌تر تور اهواز جهت زیست شهری آن‌ها به کار گیرم تا زندگی شهروندی آن‌ها در چهار سال آینده به مراتب بهتر از امروز باشد.
محمدعلی نجفی گفت: در وهله اول از اعضای محترم منتخب شورای شهر پنجم شهر تهران تشکر می‌کنم که لطف کرده و مرا برای این مسئولیت قابل دانستند.

وی افزود: بعد از این لازم می‌دانم که در همین اولین لحظات مسئولیتم به شهروندان تهرانی تعهد دهم که تمام تلاش و قدرتم را برای ایجاد یک شرایط مطلوب‌تر تور اردبیل زمینی برای زیست شهری آن‌ها به کار خواهم گرفت و ان‌شاءالله سعی می‌کنم که از همه امکانات در شهرداری و بیرون از شهرداری استفاده کنم تا دو خواسته اصلی شهروندان محقق شود؛ یکی ایجاد آرامش که جنبه‌های روحی، معنوی وروانی شهروندان را در زندگی شهری مد نظر دارد و دوم ایجاد آسایش که جنبه‌های فیزیکی و مادی زندگی آن‌ها را در برخواهد گرفت.

——————-

خبرگزاری فارس: فینال دوی 100 متر مسابقات آموزشگاه تعمیرات موبایل دوومیدانی قهرمانی جهان، بامداد امروز در لندن برگزار شد که در پایان جاستین گاتلین امریکایی توانست با رکورد 9
وی همچنین درباره گاتلین، گفت: او یکی از بهترین دوومیدانی‌کاران جهان است به همین دلیل شما مجبورید مقابل او همه تلاشتان را به کار بگیرید. از رقابت با گاتلین خوشحالم، او انسان بسیار خوبی است.

بولت بعد از کسب این مقام گفت: من به جهان ثابت کردم یکی از بهترین ورزشکاران تور کیش نوروز 97 هستم. فکر نمی‌کنم این مسابقه چیزی را تغییر داده باشد. به عنوان یک ورزشکار کارم را انجام دادم.

وی افزود: فکر می‌کنم سالها نشان دادم من منحصر به فرد هستم و کارهای متفاوتی را انجام دادم.

بولت با اشاره به اینکه شروع خوبی در مسابقه نداشت، عنوان کرد: لحظه شروع من فاجعه بود و همین موضوع باعث کسب این نتیجه شد. از حضور همه تماشاگران تشکر می‌کنم، آنها مرا تشویق کردند که همه تلاشم را به کار خرید بلیط هواپیما بگیرم.

اسطوره دوومیدانی جهان و قهرمان چندین دوره المپیک، خاطرنشان کرد: از مردم لندن هم تشکر می‌کنم. متاسفم آنچه را که می‌خواستم انجام ندادم.

خبرگزاری فارس: فینال دوی 100 متر مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان، بامداد امروز در لندن برگزار شد که در پایان جاستین گاتلین امریکایی توانست با رکورد 9.92 ثانیه به مقام قهرمانی دست پیدا کند و کریستین کلمن هموطن وی با 9.94 در رده دوم ایستاد.

اوسین تعمیرات تخصصی لپ تاپ بولت دونده افسانه ای جهان که آخرین مسابقه او در دوی 100 متر بود با رکورد 9.95 ثانیه به مقام سوم رسید تا پایان او در دوی سرعت جهان با مدال برنز همراه باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *