۱۰ چیزی که تنها عاشقان کوهستان میفهمند – آهو نگار

وب سایت گردالی: چند بار در طول سال کوه می روید؟ اصلا تا به حال رفته اید؟ کوهنوردی یکی از معدود لذت های دنیاست که فقط وقتی آن را امتحان کنید مزه اش را می فهمید
هوای کوهستان بسیار تازه و تمیز است. نفسی که به داخل ریه هایتان میرود پراز تازگی است. با نفس های عمیق این تازگی را به درون میکشید.

۴ . زیبایی را درک میکنید.

۷ . بوی کوهستان عالی است.

میفهمید که چقدر خوب است تعمیرات گوشی قسمتهایی از طبیعت از دسترس عموم مردم و توریستها دور باشد. بیشتر نواحی کوهستانی هنوز بکر و خراب نشده هستند.

۵ . نسبت به گذر زمان دید دیگری پیدا میکنید.

۱۰ . اهمیت کشف کردن را میفهمید.

نمیتوان زیبایی کوه را انکار کرد. در هر فصلی زیباست. آبشارهای درآمده از دل کوه، قله های برفی، گلهای نادر و سنگ های عجیب را تنها در کوهستان میتوانید بیابید.

احساس آرامشی که کوه به شما تعمیر لپ تاپ ایسوس میدهد را فقط وقتی تجربه کنید میتوانید بفهمید که چقدر ارزشمند است. احساسی که تا مدتی بعد از ترک کوه هم باشما میماند. وقتی در کوه هستید زمانی را به نشستن روی سنگ و لذت بردن از سکون و سکوت اختصاص دهید.

۹ . به هوا احترام میگذارید.

۸ . اهمیت طبیعت بکر و دست نخورده را درک میکنید.

میگویند که از یک کوه بسیار بزرگ بالا بروید تا بفهمید چقدر کوچکید. همانطور که از کوه و ارتفاع تعمیرات 118 میتوانید با نگاه دیگری زیرپایتان را ببینید، دیدتان به مسائل زندگیتان نیز تغییر میکند.

هیچ جایی به اندازه ی کوه برای سلامتی بدنتان فعالیت های متنوع ندارد. شیوه های مختلف کوهنوردی و انواع سطوح کوهنوردی باعث میشوند که همیشه قدرت بدنی خوب و اندام مناسب داشته باشید. البته باید به خطرات این ورزش هم آگاه وآماده باشید.

۲ . کوهنوردی بسیار به سلامت بدنتان کمک میکند.

منتظر چه هستید؟ تعمیرات موبایل این دلایل کافی نیستند تا شما را راضی کنند به دل کوه بزنید؟

چون گاهی شرایط تنفس در کوه سخت میشود میدانید چقدر هوا اهمیت دارد. میدانید این هوا باعث زنده ماندنتان است و به آن احترام میگذارید.

وب سایت گردالی: چند بار در طول سال کوه می روید؟ اصلا تا به حال رفته اید؟ کوهنوردی یکی از معدود لذت های دنیاست که فقط وقتی آن را امتحان کنید مزه اش را می فهمید. کوهستان با آرامش و طبیعت بکرش تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ حسی بهتان میدهد که نمیتوان توصیفش کرد. اگر می خواهید دلیل پشت اراده و پشتکار کوهنوردانی که حداقل هفته ای یک بار به بلندی های گردالی سر می زنند را بدانید، این مطلب مال شماست.

۱۰ چیزی که تنها عاشقان کوهستان میفهمند

۱ . صلح و آرامش را میتوان از کوه آموخت.
علاوه بلیط هواپیما بر هوای تمیز، مشامتان پر از بوهای خوب میشود. نه تنها بوی گلهای کوهی بلکه بویی که از خود کوه تراوش میشود.

همیشه چیز جدیدی برای امتحان کردن در کوهستان وجود دارد. یک راه جدید برای عبور. کوه نیاز شما به کشف را ارضا میکند.

در کوه انگار زمان از حرکت می ایستد. فکر میکنید که مدتی طولانیست که کوه یک شکل خاص دارد و فکر میکنید که برای خودتان هم همین اتفاق خواهد افتاد. دوروبرتان سکون عجیبی حس اپل سنتر میکنید.

۱۰ چیزی که تنها عاشقان کوهستان میفهمند

\r\n
۶ . هوای کوهستان همیشه عالی است.
۳ . شما یاد میگیرید که با دید متفاوت تری به زندگی نگاه کنید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *