پاتک شبانه به باغ «برره» + اوون: بهترین فرصت برای قهرمان ما است – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تیم شهرداری شبانه در باغ “برره” حضور یافت تا از تخریب آن جلوگیری کند
علی اعطا با اشاره به اتفاق شب گذشته (یکشنبه ) مبنی بر انتشار برخی از اخبار در خصوص تخریب باغی در منطقه دو که به باغ “برره” معروف است، گفت‌: در بامداد گذشته در پی اطلاع از ترددهای مشکوک در باغ “برره” و وجود کامیون و … بلافاصله به همراه نیروهای شهرداری از باغ معروف “برره” بازدید کردم.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تیم شهرداری شبانه در باغ “برره” حضور یافت تا از تخریب آن جلوگیری کند.

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که از شهردار شب خواستم این باغ را در رصد جدی شبانه قرار دهد تا هیچ گونه فعالیتی در این زمینه صورت نگیرد، گفت‌: متاسفانه از باغ چیز زیادی باقی‌ نمانده است، اما قطعا امروز این مساله را ‌دقیق تر دنبال می‌کنیم.

وی با بیان این که در تصاویر مشخص بود که آتشی در باغ روشن شده، اما در بازدید از این باغ مشخص شد که بحث آتش زدن باغ جدی نبوده است، گفت‌: البته با توجه به برخی از شواهد یعنی وجود کامیون و نیروی انسانی احتمالا فعالیت‌هایی در راستای تخریب باغ در جریان بوده است.

——————-

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه باید به مصاف کلمبیا برود
جام جهانی روسیه جام شگفتی ها بوده است، چرا که تیم های بزرگ آلمان، آرژانتین، اسپانیا و پرتغال حذف شده‌اند و این فرصت بسیار خوبی برای دیگر تیم‌ها است تا جام را بالای سر برند.

او گفت‌: دوست دارم به بازیکنانی مانند هری کین، رحیم استرلینگ و دله آلی بگویم که جام جهانی روسیه بهترین فرصت برای قهرمانی ما است. آنها باید ناکامی‌های قبلی را فراموش کنند و به این خود باوری برسند که بهترین فرصت است تا جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه باید به مصاف کلمبیا برود. مایکل اوون، ستاره سابق انگلیسی بر این باور است که این تیم شانس بالایی برای قهرمانی در جام جهانی دارد.

ستاره سابق فوتبال انگلیس در ادامه‌ ‌اضافه کرد: این سه بازیکنی که ذکر کردم چه بسا فرصت دیگری برای قهرمانی در جام جهانی نداشته باشند. این رقابت بزرگ هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود. ما تا الان عملکرد خوبی از خود نشان داده‌ایم. دیدار سختی برابر کلمبیا پیش رو داریم و امیدوارم که از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم نهایت استفاده را ببریم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *