چالش بزرگ چلسی و بارسلونا بر سر یک بازیکن + غرق شدن کودک ۷ ماهه در داخل دیگ شیر – آهو نگار

خبرگزاری میزان: با وجود اینکه باشگاه چلسی به دنبال جذب میرالم پیانیچ هافبک تیم فوتبال یوونتوس است و می‌خواهد به هر شکلی که شده بارسلونا را در جذب این بازیکن شکست دهد، حالا با مورد دیگری هم مواجه شده است
خبرگزاری میزان: با وجود اینکه باشگاه چلسی به دنبال جذب میرالم پیانیچ هافبک تیم فوتبال یوونتوس است و می‌خواهد به هر شکلی که شده بارسلونا را در جذب این بازیکن شکست دهد، حالا با مورد دیگری هم مواجه شده است.

رقابت چلسی و بارسلونا بر سر پیانیچ در حالی است که مسئولان تیم اسپانیایی می‌خواهند هافبک برزیلی چلسی را هم جذب کنند. بارسلونا پیشنهاد ۵۰ میلیون پوندی خود را برای جذب ویلیان بازیکن چلسی ارائه داده، ولی این پیشنهاد توسط باشگاه انگلیسی رد شده است.

گفته می‌شود در این بین منچستر یونایتد هم به شدت به جذب ویلیان از چلسی فکر می‌کند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی از غرق شدن دختر هفت ماهه بر اثر افتادن به داخل دیگ شیر در شهرستان عجب شیر خبر داد
شادی‌نیا یادآور شد: تلاش‌های عوامل اورژانس برای احیا قلبی و ریوی وی موثر نبوده و فوت کودک هفت ماهه در بیمارستان تایید شد.

وی افزود: نیروهای امدادی اورژانس به محض حضور در صحنه، شاهد غرق شدن یک دختر هفت ماهه شدند که بدنبال افتادن داخل دیگ شیر فاقد علائم حیاتی بود.

 «وحید شادی‌نیا» با اشاره به جزئیات این حادثه، گفت: عصر دیروز (شنبه) طی اعلام گزارشی به اورژانس شهرستان عجب شیر، مبنی بر کاهش هوشیاری کودکی در محدوده روستای بولالو از توابع شهرستان عجب شیر، عوامل اورژانس در محل حاضر شدند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی از غرق شدن دختر هفت ماهه بر اثر افتادن به داخل دیگ شیر در شهرستان عجب شیر خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *