لاریجانی، حمایت خود از فلسطین را نشان دهد + عسگری: آل‌سعود لکه ننگ مسلمین است – آهو نگار

خبرگزاری فارس: جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران امروز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند
گفتنی است در پلاکاردهایی که دانشجویان در دست داشتند شعارهایی همچون « تصویب FATF برائت جستن از آرمان‌های انقلاب»، « مطالبه امت از مسئولین: بی‌تفاوت ننشینید و برای آزادی فلسطین برخیزید» و‌ « معامله قدس؛ در 20 دقیقه تکرار نشود» نوشته شده بود.

خبرگزاری فارس: جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران امروز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

لاریجانی حمایت خود از فلسطین را نشان دهد

همچنین دانشجویان با در دست داشتن دست‌نوشته‌های از علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خواستند تا حمایت خود از فلسطین را با تصویب نکردن FATF نشان دهد.

——————-

خبرگزاری مهر: حجت‌الاسلام تیمور علی‌عسگری مشاور رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار با اشاره به تحولات منطقه فلسطین اظهار داشت: آنچه امروز در سرزمین‌های اشغالی در جریان است، یک ریشه تاریخی دارد و منحصر به امروز و دیروز نیست
خبرگزاری مهر: حجت‌الاسلام تیمور علی‌عسگری مشاور رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار با اشاره به تحولات منطقه فلسطین اظهار داشت: آنچه امروز در سرزمین‌های اشغالی در جریان است، یک ریشه تاریخی دارد و منحصر به امروز و دیروز نیست.

‌عسگری با اشاره به نقش دولت‌های مرتجع منطقه در حمایت از رژیم صهیونیستی و نیز انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف گفت: آل‌سعود امروز با اعمال خود و با قرار گرفتن در کنار دشمنان اسلام به ویژه رژیم صهیونیستی به لکه‌ی ننگی برای مسلمین تبدیل شده‌اند و آینده خوبی برای آنها متصور نخواهد بود.

وی تأکید کرد: آنچه مشخص است، این است که رژیم صهیونیستی باطل است و بر اساس سنت الهی، باطل نابودشدنی خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *