جنایات بی‌پایان عربستان در کشتن غیرنظامیان یمن + بیرانوند: گل اسپانیا شانسی بود – آهو نگار

خبرگزاری ایرنا: چهار غیر نظامی در تازه ترین حمله هوایی عربستان به خانه ای در استان صعده یمن کشته و 6تن دیگر زخمی شدند
در پی این حمله یک باب خانه منهدم و خسارت هایی نیز به منازل اطراف آن وارد شد.

خبرگزاری ایرنا: چهار غیر نظامی در تازه ترین حمله هوایی عربستان به خانه ای در استان صعده یمن کشته و 6تن دیگر زخمی شدند.

عربستان از روز ششم فروردین سال 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن، فقیرترین کشور عربی آغاز کرد تا به بهانه بازگردان رئیس جمهوری مستعفی این کشور به قدرت، به اهداف و زیادخواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.

به نقل از شبکه خبری المسیره، این افراد که همگی اعضای یک خانواده و اکثرشان زن و کودک بودند در شهرستان مرزی «الظاهر» هدف 2 حمله هوایی قرار گرفتند.

تجاوز عربستان به یمن تاکنون منجر به کشته شدن بیش از 14 هزار یمنی بی گناه و ویرانی این کشور شده است.

——————-

فارس: علیرضا بیرانوند در خصوص بازی مقابل اسپانیا گفت: ما مقابل تیم اول و مدعی قهرمانی بازی کردیم. ما تیم اسپانیا را به خوبی آنالیز کرده بودیم و نقاط ضعف و فوت این تیم را می‌شناختیم
وی درباره گلی که ایران در بازی با اسپانیا زد هم خاطرنشان کرد: گل ما آفساید بود، البته اگر ما از اسپانیا گل نمی‌خوردیم، آنها تا صبح هم نمی‌توانستند به ما گل بزنند. ما روی یک حادثه گل خوردیم، اما همین مسئله انرژی دو برابری به ما داد.

فارس: علیرضا بیرانوند در خصوص بازی مقابل اسپانیا گفت: ما مقابل تیم اول و مدعی قهرمانی بازی کردیم. ما تیم اسپانیا را به خوبی آنالیز کرده بودیم و نقاط ضعف و فوت این تیم را می‌شناختیم. برابر این تیم یک بازی پایاپای انجام دادیم، اما هنوز خودم در شوک هستم. باور نمی‌کنم که باختیم. می‌توانستیم از این بازی یک مساوی باارزش بگیریم، اما شرمنده مردم شدیم و نتوانستیم یک امتیاز را به آنها عیدی بدهیم.

دروازه‌بان تیم ملی کشورمان در خصوص بازی مقابل پرتغال هم خاطرنشان کرد: ما شرایطی داریم که اگر با اسپانیا هم مساوی می‌کردیم، باید پرتغال را می‌بردیم. الان هم باید در بازی بعدی پرتغال را شکست دهیم. چیزی از ارزش‌های تیم ما کم نشده و با ریکاوری و ۵-۴ روز تمرین خوب آماده بازی بعد خواهیم شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *