چشمی: فشاری از طرف اسپانیا روی ایران نیست – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، روزبه چشمی گفت: البته اتفاق بسیار خوبی است که صدرنشین گروهی باشید که در آن پرتغال (قهرمان جام ملت‌های اروپا)، اسپانیا (قهرمان جام جهانی) و مراکش، قهرمان آفریقا حضور دارند
خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، روزبه چشمی گفت: البته اتفاق بسیار خوبی است که صدرنشین گروهی باشید که در آن پرتغال (قهرمان جام ملت‌های اروپا)، اسپانیا (قهرمان جام جهانی) و مراکش، قهرمان آفریقا حضور دارند. 2 بازی سخت دیگر را پیش‌رو داریم و باید در تمرینات با تمام توان کار کنیم. هیچ فشاری با توجه به صدرنشینی در گروه روی ما نیست و تلاش خواهیم کرد تا در 2 بازی آینده نتایج قابل قبولی بگیریم.

روزبه چشمی درباره بازی چهارشنبه هفته جاری برابر اسپانیا از گروه B جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: بازی اسپانیا و پرتغال را تماشا کردیم و ایران بازی بسیار سختی خواهد داشت، البته به نظرم ایران نیز با توجه به خصوصیاتی که دارد می‌تواند بازنده بازی با اسپانیا نباشد. پس از پیروزی برابر مراکش الان تمام ایران به ما نگاه می‌کند. ما باید نشان دهیم که برای پیروزی به روسیه آمدیم و می‌خواهیم هواداران‌مان را شاد کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران در ادامه با اشاره به جذابیت‌های ورزشگاه سن پترزبورگ که در آن با یک گل مراکش را شکست دادند خاطرنشان کرد: سن پترزبورگ فقط یک ورزشگاه نیست و همانند بشقاب پرنده‌ای با فن‌آوری‌های پیشرفته است. در زمین، رختکن و نیمکت همه چیز بهترین کیفیت‌‌ها را دارند. امیدوارم زمانی ورزشگاهی همانند سن پترزبورگ در ایران ساخته شود.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا از ساعت 22:30 دقیقه چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه شهر کازان به مصاف هم می‌روند. در این گروه ایران با 3 امتیاز صدرنشین است. اسپانیا و پرتغال با امتیاز مشابه یک در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. مراکش بدون امتیاز نیز قعرنشین است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *