پوتین و اون طی سال جاری دیدار می‌کنند + دلخوری قرمز‌ها در ماجرای جدایی احمدزاده – آهو نگار

خبرگزاری ایلنا به نقل از روسیاالیوم: پیونگ‌یانگ اعلام کرد که «سرگئی لاوروف» و «کیم جونگ‌اون» رهبر کره‌شمالی در دیدار روز پنجشنبه، درباره نشست روسیه و کره‌شمالی طی سال جاری توافق کردند
کیم‌جونگ اون همچنین تأکید کرد که تلاش کره‌شمالی برای عاری‌ساختن شبه‌جزیره کره از سلاح هسته‌ای «سیستماتیک و هدفمند» است.

خبرگزاری مرکزی کره‌شمالی شمالی گزارش داد، کیم‌جونگ و لاوروف «درباره افزایش تماس‌ها در سطوح بالا و همکاری همه‌جانبه و به‌ویژه برگزاری نشست رهبران کره‌شمالی و روسیه طی سال جاری، که مصادف با هفتادمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان دو کشور است، توافق کردند».

خبرگزاری ایلنا به نقل از روسیاالیوم: پیونگ‌یانگ اعلام کرد که «سرگئی لاوروف» و «کیم جونگ‌اون» رهبر کره‌شمالی در دیدار روز پنجشنبه، درباره نشست روسیه و کره‌شمالی طی سال جاری توافق کردند.

رهبر کره‌شمالی همچنین در دیدار با لاوروف، درباره حل و فصل دو موضوع روابط با پیونگ‌یانگ، و عاری ساختن شبه‌جزیره کره از سلاح هسته‌ای ابراز امیدواری کرد.

وزیر خارجه روسیه نیز در جریان این دیدار، از رهبر کره‌شمالی برای سفر به مسکو دعوت به‌عمل آورد.

——————-

خبرگزاری تسنیم:  پرسپولیس در شرایطی به سر می‌برد که مسئولانش از یک سو باید به فکر بدهی‌های انباشته شده این باشگاه و از طرف دیگر باید به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان آزاد تیم‌شان و همچنین مذاکره با نفرات مدنظر برانکو برای فصل آینده (در واقع نیم فصل آینده) باشند
خبرگزاری تسنیم:  پرسپولیس در شرایطی به سر می‌برد که مسئولانش از یک سو باید به فکر بدهی‌های انباشته شده این باشگاه و از طرف دیگر باید به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان آزاد تیم‌شان و همچنین مذاکره با نفرات مدنظر برانکو برای فصل آینده (در واقع نیم فصل آینده) باشند. در این میان برخی بازیکنان پرسپولیس هم که قراردادشان به اتمام رسیده برای ماندن در این تیم شرط و شروط‌ می‌گذارند و در نهایت هم جواب روشنی به باشگاه نمی‌دهند.

صادق محرمی و فرشاد احمدزاده نفراتی بودند که حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس با وجود محرومیت این باشگاه از جذب بازیکن نشدند. نکته قابل توجه اینکه احمدزاده تیم یازدهم لهستان را به پرسپولیس ترجیح داد و این موضوع واکنش منفی هواداران پرسپولیس را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشته است. مسئولان باشگاه پرسپولیس در این موضوع یک مدیر برنامه را مقصر اصلی جدایی هر دو بازیکن می‌دانند. بازیکنان نام برده با یک مدیر برنامه کار می‌کنند.

اخیرا نیز خبری در محافل ورزشی پیچید که دادگاه ‌CAS رای به بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس داده و مسئولان این باشگاه که در حال مذاکره با چند بازیکن بودند با عقب نشینی این نفرات مواجه می‌شوند. پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند پخش این شایعه هم به نوعی از سوی برخی برنامه ‌ریزی شده باشد تا بلکه ضربه‌ای به این تیم بزنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *