بهنوش بختیاری بازیگر «زندانی‌ها» شد + اعلام ترکیب تیم‌های دانمارک و استرالیا – آهو نگار

وبسایت صبا: بهنوش بختیاری به فیلم سینمایی «زندانی ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی پیوست و به زودی بازیگران متعددی نیز به این فیلم اضافه خواهند شد
مسعود ده نمکی آخرین بار فیلم سینمایی رسوایی را در سال ۹۴ جلوی دوربین برده بود. زندانی ها هم مثل دیگر آثار او از بار اجتماعی و طنز برخوردار است.

وبسایت صبا: بهنوش بختیاری به فیلم سینمایی «زندانی ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی پیوست و به زودی بازیگران متعددی نیز به این فیلم اضافه خواهند شد.

پیش تولید این فیلم سینمایی در ماه مبارک رمضان آغاز شده و قرار بود فیلمبرداری این فیلم نیز بعد از پایان این ماه آغاز شود، که تاکنون هنوز خبر رسمی از آغاز فیلمبرداری «زندانی‌ها» منتشر نشده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در اولین بازی از هشتمین روز رقابت‌های فوتبال جام جهانی 2018، از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) تیم‌های دانمارک و استرالیا در ورزشگاه سامارا آرنا به مصاف هم خواهند رفت

دانمارک: اشمایکل، کیائر، کریستیانسن، دلانی، یورگنسون، اریکسن، دالس گارد، استریگر، شونه، یوراری و سیستو.

ترکیب اصلی این دو تیم در این بازی به شرح زیر است:

در گروه C جام جهانی، فرانسه و دانمارک با سه امتیاز اول و دوم هستند و استرالیا و پرو بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جدول قرار دارند.

خبرگزاری تسنیم: در اولین بازی از هشتمین روز رقابت‌های فوتبال جام جهانی 2018، از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) تیم‌های دانمارک و استرالیا در ورزشگاه سامارا آرنا به مصاف هم خواهند رفت.

استرالیا: رایان، میلیگان، بهیچ، ریسدون، سینس‌بوری، موی، جدیناک، روگیچ، لکیه، کروس و نابوت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *