حیدر العبادی: سوزاندن صندوق‌ها، توطئه است + لارا کرافت دیگر دختری بی تجربه نیست [تماشا کنید] – دیجیاتو – آهو نگار

خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، «حیدر العبادی»، نخست وزیر عراق روز یکشنبه در واکنش به وقوع آتش سوزی در محل نگهداری از صندوقهای رأی در شهر «بغداد» با اشاره ای صریح به عامدانه بودن این حادثه، آن را توطئه ای با هدف لطمه زدن به فرآیند دموکراتیک در عراق خواند
خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، «حیدر العبادی»، نخست وزیر عراق روز یکشنبه در واکنش به وقوع آتش سوزی در محل نگهداری از صندوقهای رأی در شهر «بغداد» با اشاره ای صریح به عامدانه بودن این حادثه، آن را توطئه ای با هدف لطمه زدن به فرآیند دموکراتیک در عراق خواند.

«محمد الربیعی» معاون رئیس این کمیته نیز در اینباره گفت: «آتش سوزی که امروز در پایتخت رخ داد، انبارهای وزارت بازرگانی را طعمه حریق کرده است. این انبارها از سوی کمیساریا از وزارت بازرگانی اجاره شده بود تا صندوق های رأی در آن قرار داده شود. این انبارها تحت تدابیر شدید امنیتی قرار داشتند. صندوق ها طعمه حریق شده و به طور کامل سوختند».

العبادی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: «سوزاندن انبارهای نگهداری از آراء انتخابات… توطئه ای با هدف لطمه زدن به کشور و روند دموکراسی است. ما تمام تدابیر لازم را اتخاذ خواهیم کرد و با تمام کسانی که امنیت کشور و شهروندانمان را به مخاطره افکنده اند، با مشتی آهنین برخورد خواهیم کرد».

گفتنی است که عصر روز یکشنبه، معاون رئیس کمیته امنیتی در شورای استانداری بغداد از وقوع آتش سوزی در انبارهای متعلق به کمیساریای انتخابات عراق- محل نگهداری آرای رأی دهندگان انتخابات پارلمانی اخیر- خبر داد و اعلام کرد که این آتش سوزی صندوقهای رأی را بلعیده است.

——————-

در همایش E3 سال ۲۰۱۸ و در جریان کنفرانس مایکروسافت، شاهد بازگشت محبوب ترین بانوی صنعت گیم، لارا کرافت بودیم
Shadow of The Tomb Raider در ۲۳ شهریور همین سال برای کنسول های Xbox one ،Playstation 4 و پی سی منتشر می شود.

طبعا مانند نسخه های قبلی این عنوان هم به صورت اکشن سوم شخص دنبال می شود و پر است از پلتفرمینگ، حل معما و مبارزات مسلحانه. نقش مخفی کاری در این نسخه پر رنگ تر شده و لارا به ابزار جدیدی برای گشت و گذار دست خواهد یافت. سیستم کرفتینگ هم به پررنگی نسخه قبلی در این بازی حضور دارد و لارا می تواند با شکار حیوانات و جمع آوری منابع، تجهیزات خود را ارتقا بخشد.

لارا این بار در سفری به آمریکای لاتین، در جستجو عتیقه های قوم مایا است، عتیقه هایی که یافتن آن ها، راز هایی از زندگی پدرش را برای او بر ملا خواهند کرد. در این ماجراجویی، لارا طی سفر خود به نقشه های قوم مایا برای پایان دنیا پی می برد و باید تلاش کند که جلوی آن را بگیرد.

در همایش E3 سال ۲۰۱۸ و در جریان کنفرانس مایکروسافت، شاهد بازگشت محبوب ترین بانوی صنعت گیم، لارا کرافت بودیم. Shadow of the Tomb Raider، سومین نسخه از سری ریبوت این فرنچایز محسوب می شود و قرار است لارا را به همان ماجراجویی دلیری تبدیل کند که انتظار داریم.

برخلاف دو نسخه قبلی، این عنوان توسط استودیو Eidos Montreal ساخته می شود و Crystal Dynamics صرفا کمک حال این استودیو در ساخت این بازی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *