مثلث جلوی ایران تغییر نمی‌کند! + حسن معجونی و نوید محمدزاده همبازی می‌شوند – آهو نگار

ورزش سه: شاید تنها چیزی که از تفکرات کارلوس کی روش، مشخص شده باشد، سیستم مورد علاقه او برای استفاده در جام جهانی روسیه است
بعید به نظر می رسد مرد پرتغالی، تغییری در این زمینه داشته باشد و احتمالا این بازیکنان را مقابل مراکش نیز فیکس خواهیم دید. اما باید توجه داشت که بازیکنانی نظیر کریم انصاری فرد، رضا قوچان نژاد، وحید امیری، سامان قدوس و… همگی بازیکنانی باکیفیتی هستند که می توانند در این 3 پست خط حمله به کار گرفته شوند.

در دیدار مقابل لیتوانی نیز سرمربی تیم ملی کشورمان این 3 بازیکن را در ترکیب اصلی قرار داد تا نشان دهد به آن ها اعتماد کامل دارد.

مهدی طارمی که در تیم های باشگاهی به عنوان مهاجم نوک به میدان می رود، در تیم کی روش وینگر چپ است. سردار آزمون در نوک پیکان خط حمله به کار گرفته می شود و جهانبخش، آقای گل لیگ هلند، وینگر راست بازی می کند.

در این بین، نقطه مشترک بازی های دوستانه اخیر، ترکیب جلویی و هجومی تیم ملی کشورمان بوده که هیچگاه تغییر نکرده است.

ورزش سه: شاید تنها چیزی که از تفکرات کارلوس کی روش، مشخص شده باشد، سیستم مورد علاقه او برای استفاده در جام جهانی روسیه است. او احتمالا تیمش را با سیستم 433 به زمین می فرستد؛ سیستمی که پس از لو دادن توپ به 451 تبدیل می شود.

——————-

خبرگزاری مهر: حسن معجونی بازیگر و کارگردان تئاتر ایران و سرپرست گروه تئاتر «لیو» قصد دارد تجربه‌ای جدید از این گروه نمایشی را در مقام کارگردان و بازیگر روی صحنه ببرد
خبرگزاری مهر: حسن معجونی بازیگر و کارگردان تئاتر ایران و سرپرست گروه تئاتر «لیو» قصد دارد تجربه‌ای جدید از این گروه نمایشی را در مقام کارگردان و بازیگر روی صحنه ببرد. معجونی در این تجربه، نمایشنامه «فلیک» نوشته آنی بیکر را که برنده جایزه پولیتزر سال ۲۰۱۴ است، به اجرا درآورد. ترجمه این اثر توسط بهرنگ رجبی انجام شده است.

قرار است در اجرای نمایش «فلیک» حسن معجونی و نوید محمدزاده در کنار یکدیگر به ایفای نقش بپردازند که دومین تجربه همکاری این ۲ هنرمند بعد از اجرای نمایش «ستوان اینیشمور» به کارگردانی معجونی در سال ۹۴ است.

علاوه بر نوید محمدزاده، ستاره پسیانی نیز در جدیدترین اثر گروه تئاتر «لیو» حضور دارد و حسین حسینیان و برنا انصاری دیگر بازیگران نمایش «فلیک» هستند.

حسن معجونی پیش از این و در سال ۹۶ نمایش‌های «ماجرای مترانپاژ» و «سه خواهر» را در تماشاخانه پالیز و تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برد و در بهار سال ۹۷ نمایش «ماجرای مترانپاژ» را بار دیگر در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا کرد.

«فلیک» که قرار است از نیمه دوم تیرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه برود، به جزییات روابط آدم‌ها با یکدیگر می‌پردازد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *