دومین تماس تلفنی نتانیاهو با وزیر خارجه آمریکا + پوگبا می‌تواند رهبر تیم ملی فرانسه باشد – آهو نگار

خبرگزاری فارس: یک منبع رسانه‌ای صهیونیستی از رایزنی تلفنی نخست‌وزیر این رژیم با وزیر خارجه آمریکا درباره ایران خبر داد
طبق گزارش رسانه‌های صهیونیستی، نتانیاهو در این تماس «خواسته‌های اسرائیل در خصوص برداشت جدید از شرایط جنوب سوریه» را با پامپئو به بحث گذاشته بود.

خبرگزاری فارس: یک منبع رسانه‌ای صهیونیستی از رایزنی تلفنی نخست‌وزیر این رژیم با وزیر خارجه آمریکا درباره ایران خبر داد.

دو روز بعد از آنکه در خبرها آمده بود، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه شروع عملیات ارتش سوریه در مناطق جنوبی این کشور، در خصوص تحولات این منطقه حساس با وزیر خارجه آمریکا رایزنی کرده بود، بنیامین نتانیاهو باز هم با این مقام آمریکایی تماس تلفنی برقرار کرد.

بنا بر این گزارش، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با وزیر خارجه آمریکا «درباره وضعیت در جنوب سوریه و مقابله با حضور ایران در آنجا (سوریه)» صحبت کرد.

ارتش سوریه قرار است به زودی برای پاکسازی منطقه درعا، در این منطقه واقع در جنوب سوریه عملیات آغاز کند. این منطقه در نزدیکی بلندی‌های جولان واقع شده و به همین دلیل رژیم صهیونیستی در تلاش است تا از حضور نیروهای سوری و متحدان آن‌ها در این منطقه جلوگیری کند.

حالا امروز جمعه، منابع رسانه‌ای صهیونیستی از قبیل کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش دادند که نتانیاهو باز هم با پامپئو تماس تلفنی برقرار کرد.

——————-

ورزش سه: هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فرانسه از انتظارات خود از پل پوگبا، هافبک خروس ها در جام جهانی صحبت کرد.

 تیم ملی فرانسه یکی از پر ستاره ترین تیم های جام جهانی روسیه است و بی شک در این میان اگر آنها می خواهند تا مراحل پایانی پیش بروند، به یک پل پوگبای آماده در میانه میدان نیاز دارند
پوگبا از میل فراوانی برای درخشش در تیم ملی برخوردار بوده اما آیا او می تواند رهبر تیم ملی باشد؟ رهبری کلمه ای سنگین است اما از پوگبا انتظار می رود داخل و خارج میدان اینگونه رفتار کند.

ورزش سه: هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فرانسه از انتظارات خود از پل پوگبا، هافبک خروس ها در جام جهانی صحبت کرد.

 تیم ملی فرانسه یکی از پر ستاره ترین تیم های جام جهانی روسیه است و بی شک در این میان اگر آنها می خواهند تا مراحل پایانی پیش بروند، به یک پل پوگبای آماده در میانه میدان نیاز دارند.

هوگو لوریس گفت: “پل پوگبا دیگر یک بازیکن جوان نیست و تجارب زیادی در عرصه ملی و باشگاهی در سالهای اخیر کسب کرده است. پل پوگبا از همان ابتدا بازیکنی با استعداد بود و این برچسب همیشه به وی زده شده است. اگرچه مردم نظرات مختلفی دارند اما من به عنوان یک بازیکن فوتبال و یک هوادار فوتبال، فکر می کنم فصل خوبی برای پل پوگبا بود.

پوگبا می‌تواند رهبر تیم ملی فرانسه باشد

پوگبا در فوتبال خود به بلوغ رسیده و می خواهد عملکرد خوبی ارائه دهد اما مهم است که او بر اجرای برنامه های فردی خود نیز تمرکز کند و این روش بهترین راه برای رهبری است.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *