توطئه نفتی آمریکا علیه ایران؟ + فیلم: تفاوت‌های جالب رفتار پدر و مادر با فرزندان – آهو نگار

درخواست کم سابقه آمریکا از اوپک برای افزایش تولید نفت

خبرگزاری تسنیم: بلومبرگ به نقل از منابع آگاه اعلام کرد دولت آمریکا در اقدامی کم سابقه از عربستان و برخی دیگر اعضای اوپک خواسته است تولید نفت خود را یک میلیون بشکه در روز افزایش دهند
از سوی دیگر دولت آمریکا از توافق هسته ای با ایران خارج شده و قصد دارد طی ماه های آینده با بازگرداندن تحریم نفتی ایران 1 میلیون بشکه در روز از صادرات نفت این کشور بکاهد که پیش بینی می شود با این اقدام فشار افزایشی بر قیمت نفت تشدید شود.

به عقیده تحلیلگران نشست آتی اوپک که در پایان ماه خرداد برگزار می شود نشست پرتنشی خواهد بود. پیش تر مقامات نفتی کشورهایی مثل عربستان و امارات از احتمال افزایش تولید نفت اوپک در نشست آتی اوپک خبر داده اند. این در حالی است که ایران هرگونه تصمیم اعضا برای افزایش تولید را به منزله همراهی با تحریم نفتی ایران و خیانت در حق یک عضو این سازمان می داند.

خبرگزاری تسنیم: بلومبرگ به نقل از منابع آگاه اعلام کرد دولت آمریکا در اقدامی کم سابقه از عربستان و برخی دیگر اعضای اوپک خواسته است تولید نفت خود را یک میلیون بشکه در روز افزایش دهند.

درحالی که دولتمردان و نمایندگان کنگره آمریکا در مقاطعی از تاریخ، اوپک را به باد انتقاد گرفته اند و این سازمان را عامل رشد قیمت نفت دانسته است اما شاید این اولین بار باشد که دولت آمریکا از اوپک می خواهد برای کاهش قیمت نفت تولید خود را افزایش دهد.

قیمت بنزین در آمریکا به بالاترین رقم طی سه سال گذشته رسیده است و این مسئله در آستانه فصل تابستان که مصرف بنزین در این کشور افزایش می یابد فشار زیادی را به کاخ سفید وارد کرده است.

درخواست کم سابقه آمریکا از اوپک برای افزایش تولید نفت

——————-

– احسان درخشنده: همه‌ی ما می‌دانیم که نحوه‌ی رفتار و تعامل پدرها و مادرها با فرزندان متفاوت است

– احسان درخشنده: همه‌ی ما می‌دانیم که نحوه‌ی رفتار و تعامل پدرها و مادرها با فرزندان متفاوت است. معمولاً حضور در کنار مادر آرامش را برای فرزند به ارمغان می‌آورد و حضور در کنار پدر هیجان را؛ اما به راستی، چرا این گونه است؟

البته بررسی دقیق و روانشناسانه‌ی تفاوت‌های مرد و زن (و پدر و مادر) از حوصله‌ی مطلب ما خارج است ولی ما هم به سهم خود نگاهی داشته‌ایم به برخی از تفاوت‌های ظاهریِ پدرها و مادرها در تعامل با فرزندان.

ریشه‌ی اصلی تفاوت در بینش و منش پدر و مادر را باید در تفاوت‌های بنیادین بین هر مرد و زن جستجو کرد. در یک نگاه کلی می‌توان گفت که مردها ذاتاً‌ موجوداتی جسور، ماجراجو و پرهیجان هستند؛ در نقطه‌ی مقابل، زنان اغلب فطرتی آرام، صبور و لطیف دارند.

ویدئویی که در ادامه خواهید دید، با نگاهی طنز و شیرین، تعدادی از تفاوت‌های رفتاریِ پدرها و مادرها را برشمرده است. امیدواریم این ویدئو بتواند مورد پسند شما واقع گردد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: تفاوت‌های جالب رفتار پدر و مادر با فرزندان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *