گفتگوی تلفنی ولیعهد عربستان با شاه اردن + رقابت دورتموند و بایرن برای جذب ستاره میلان – آهو نگار

خبرگزاری فارس: «محمد بن سلمان» ولی‌عهد و وزیر دفاع عربستان در تماسی تلفنی با «عبدالله دوم» شاه اردن درباره روابط دوستانه دوجانبه و تحولات کنونی در سطح منطقه صحبت کردند
خبرگزاری فارس: «محمد بن سلمان» ولی‌عهد و وزیر دفاع عربستان در تماسی تلفنی با «عبدالله دوم» شاه اردن درباره روابط دوستانه دوجانبه و تحولات کنونی در سطح منطقه صحبت کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری اردنی «پترا»، در این تماس تلفنی بر ادامه هماهنگی و مشورت در خصوص قضایای مختلف و در راستای منافع مشترک تأکید شد.

این گفت‌وگوی تلفنی در حالی انجام شد که اردن از چهارشنبه گذشته (10 خرداد) شاهد تظاهرات و اعتراض مردم به پیش‌نویس قانون مالیات بر در آمد بخصوص در اطراف مقر نخست‌وزیری در «امان» پایتخت و دیگر استان‌هاست.

دوشنبه (دیروز) «هانی الملقی» نخست‌وزیر اردن که تحت فشار اعتراض‌های مردمی قرار داشت، سرانجام در پنجمین روز تظاهرات‌های بزرگ شبانه، استعفا کرد و «عمر الرزاز» وزیر آموزش و پرورش که دانش‌آموخته اقتصاد است، مأمور تشکیل کابینه جدید شد.

——————-

خبرگزاری میزان: ریکاردو رودریگز دفاع چپ تیم فوتبال میلان که امسال عملکرد نسبتا خوبی در ترکیب روسونری‌ داشت، مورد توجه دو باشگاه بزرگ آلمانی قرار گرفته است
مبلغی که به نظر نمی‌رسد دو باشگاه آلمانی را برای پرداخت دچار مشکل کند و این موضوع موجب شده تا‌ این بازیکن سوئیسی در آستانه بازگشت به بوندسلیگا قرار بگیرد.

بایرن مونیخ و دورتموند برای جذب این بازیکن سوئیسی با یکدیگر رقابت خواهند کرد. میلان برای رضایتنامه این بازیکن ۱۵ میلیون یورو پول درخواست کرده است.

خبرگزاری میزان: ریکاردو رودریگز دفاع چپ تیم فوتبال میلان که امسال عملکرد نسبتا خوبی در ترکیب روسونری‌ داشت، مورد توجه دو باشگاه بزرگ آلمانی قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *