مسلمان پیشنهاد مالی تراکتوری‌ها را دریافت کرد + شاهرودی: به تنهایی نمی‌توانیم به المپیک برویم – آهو نگار

مهر: محسن مسلمان با پیشنهاد مالی قابل توجهی از باشگاه تراکتورسازی تبریز روبرو شده است. این بازیکن که دیگر جایی در لیست برانکو ایوانکوویچ برای پرسپولیس در فصل آینده ندارد در حالی مورد توجه تراکتورسازی قرار گرفته که پیشنهاد سپاهان اصفهان را نیز دارد
تراکتورسازی تبریز تاکنون با محسن فروزان، محمد طیبی و علیرضا نقی زاده به توافق نهایی رسیده و با این بازیکنان عقد قرارداد داشته است.

تراکتورسازی تبریز خواهان قرارداد دو سال به بالا با مسلمان است اما حاضر است برای فصل اول مبلغی بیش از یک میلیارد تومان بپردازد.

مهر: محسن مسلمان با پیشنهاد مالی قابل توجهی از باشگاه تراکتورسازی تبریز روبرو شده است. این بازیکن که دیگر جایی در لیست برانکو ایوانکوویچ برای پرسپولیس در فصل آینده ندارد در حالی مورد توجه تراکتورسازی قرار گرفته که پیشنهاد سپاهان اصفهان را نیز دارد.

مسلمان تا پایان هفته پاسخ تراکتوری ها را خواهد داد تا طرفین سپس در خصوص جزئیات قرارداد به توافق نهایی برسند.

——————-

ایسنا: رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید ایران در حاشیه تمرین این تیم اظهار کرد: همیشه در خدمت تیم ملی بودم و اصلا بحث مسائل مالی وجود نداشته است

شاهرودی ادامه داد: این تیم ملی ما است و همه باید به هم کمک کنیم. از همه هواداران خواهش می کنم از تیم های ملی حمایت کنند.

ایسنا: رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید ایران در حاشیه تمرین این تیم اظهار کرد: همیشه در خدمت تیم ملی بودم و اصلا بحث مسائل مالی وجود نداشته است. من مچ پایم را در تیم ملی از دست دادم. من، استیلی و کرانچار به تنهایی نمی توانیم این تیم را راهی المپیک کنیم و همه با دست به دست هم بدهیم تا این اتفاق قشنگ رخ بدهد. با تلاش مان باید جای کمبود بعضی از امکانات را پر کنیم. بازیکنان باید بیشتر تلاش کنند و بدانند در چه جایگاهی قرار دارند. من تجربیاتم را در اختیار بازیکنان می گذارم. همه آنها باید تلاش کنند. من اگر در حال حرکت سانتر می کردم کسی به من یاد نداد و خودم تمرین کردم. رزومه کرانچار را دیدم وقبول کردم با او همکاری کنم. نمیشود به نتایج او در سپاهان خرده گرفت. فوتبال همین است. سپاهان همیشه یک پای قهرمانی بود اما امسال شرایط خوبی نداشت. به نظر من همه تیم مشکل داشت و فقط تقصیر کرانچار نبود.

او در مورد لغو بازی های تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان هم بیان کرد: بازی های دوستانه خوبی باید برگزار شود مثل بازی با ترکیه. ما به ترکیه باختیم اما ترکیه تیم خوبی بود که به آنها باختیم. خدا کند که این باخت ها در بازی های دوستانه رخ بدهد تا در جام جهانی زنگ تفریح نباشیم. بازی با مراکش چون اولین بازی است بسیار سخت است. امیدوارم که با یک بازی قابل قبول مقابل مراکش امتیاز بگیریم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *