آبولا: کی‌روش دچار مشکل شد + شرایط فروش جک J4 خودروی جدید کرمان موتور اعلام شد – دیجیاتو – آهو نگار

خبرگزاری فارس: روزنامه آبولا از جمله نشریات ورزشی پرتغال است که خبر لغو بازی دوستانه ایران و کوزوو را درج کرد
روزنامه پرتغالی در گزارشی نوشت بعد از لغو بازی مورخ ۲ ژوئن با یونان در استانبول که به خاطر درگیری‌های سیاسی در کشور اروپایی بود،بازی شنبه با کوزوو نیز لغو شد.به این ترتیب کی‌روش یکبار دیگر با مشکل برگزاری دیدار آزمایشی مواجه شد.

خبرگزاری فارس: روزنامه آبولا از جمله نشریات ورزشی پرتغال است که خبر لغو بازی دوستانه ایران و کوزوو را درج کرد.

گزارشگر این نشریه افزود سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران با چالش بازی تدارکاتی مواجه شده و در راه مهیاکردن تیمش با مشکل مواجه شده است.

——————-

شرکت کرمان موتور به عنوان تولیدکننده محصولات جک (JAC) چین در ایران، شرایط فروش جک J4 را اعلام کرد
شرکت کرمان موتور به عنوان تولیدکننده محصولات جک (JAC) چین در ایران، شرایط فروش جک J4 را اعلام کرد.فروش جک J4کرمان موتور قصد دارد از تاریخ بیستم خرداد ماه پیش فروش جدیدترین محصول خود یعنی جک J4 را آغاز کند. جک J4 به عنوان جدیدترین محصول ” کرمان موتور ” شناخته می شود.جک J4جک J4 به یک پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی مجهز شده که می‌ تواند حداکثر 111 اسب بخار و 146 نیوتن ‌متر گشتاور را تولید کند. همچنین این خودرو به یک گیربکس CVT مجهز است و ابعاد آن تقریباً کمی کوچک‌ تر از جک J5 است که سال‌ ها در بازار ایران فروش خوبی را تجربه کرده است. جک J4سیستم فرمان برقی، ترمز های عقب کاسه ای، تعلیق میله پیچشی چرخ های عقب، رینگ های 15 اینچی با وزن 1150 کیلوگرم از جمله دیگر ویژگی های فنی جک J4 به عنون یک سدان اقتصادی هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *