ترامپ یک مشاور امنیتی دیگر معرفی کرد + مهرداد صدیقیان به «طلا» پیوست – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: کاخ سفید اعلام کرد، رئیس‌جمهوری آمریکا آدمیرال “داگلاس فیرز” را به عنوان مشاور امنیت داخلی این کشور معرفی کرده است
در بیانیه‌ای که کاخ سفید منتشر کرده، نظرات جان بولتون درباره آدمیرال فیرز هم آمده که می‌گوید: “او دقیقا همان شخصی است که قرار است وظایفی حساسی از نظارت بر اداره امنیت سایبری شورای امنیت ملی تا هماهنگی تلاش‌های بین آژانس‌ها حین واکنش به بحران را مدیریت کند.”

خبرگزاری ایسنا: کاخ سفید اعلام کرد، رئیس‌جمهوری آمریکا آدمیرال “داگلاس فیرز” را به عنوان مشاور امنیت داخلی این کشور معرفی کرده است.

فیرز بیش از ۳۰ سال در گارد ساحلی آمریکا خدمت کرده است و در هفته‌های اخیر مشاور امنیت داخلی موقت در شورای امنیت ملی آمریکا بوده است.

داگلاس فیرز قرار است جایگزین تام بوسرت مشاور امنیت داخلی سابق شود که ماه آوریل به صورت ناگهانی استعفا داد. این اتفاق دقیقا پس از آن بود که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا جان بولتون را به عنوان مشاور امنیت ملی تعیین کرده بود.

عنوان فیرز معاون دستیار رئیس‌جمهوری آمریکا خواهد بود که با عنوان دستیار رئیس‌جمهوری آمریکا که بوسرت داشت، تفاوت دارد. این عنوان او را یک رده پایین‌تر از جان بولتون قرار می‌دهد که سمت رسمی او مشاور رئیس‌جمهوری آمریکا در امور امنیت ملی است.

——————-

آی سینما: با پیوستن مهرداد صدیقیان به فیلم «طلا» فهرست بازیگران جدیدترین ساخته پرویز شهبازی به تهیه کنندگی رامبد جوان تکمیل شد
نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین العابدین و مهرداد صدیقیان بازیگران اصلی «طلا» هستند که از اواخر هفته جلوی دوربین می روند.

آی سینما: با پیوستن مهرداد صدیقیان به فیلم «طلا» فهرست بازیگران جدیدترین ساخته پرویز شهبازی به تهیه کنندگی رامبد جوان تکمیل شد. مهرداد صدیقیان سال گذشته در فیلم‌های «ماجرای نیمروز»، «مادر قلب اتمی»، «زرد» ایفای نقش کرد، که مجموع آنها در گیشه سینماها به فروش بسیار قابل قبولی دست یافت.

«طلا» جدیدترین همکاری رامبد جوان و محمد شایسته است که پیش از این «قانون مورفی» را ساخته بودند و قرار است به زودی تهیه کنندگی فیلم مجید صالحی را نیز بر عهده گیرد.

نکته جالب توجه درباره ترکیب بازیگران «طلا» این است که همگی آنها برای نخستین بار با پرویز شهبازی همکاری می کنند

مهرداد صدقیان به «طلا» پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *