سردار در بین ستاره‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ + جدال اورتون با آیندهوون برای جذب جهانبخش – آهو نگار

ایسنا: به نقل از فاکس، جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در کشور امارات برگزار شود و تیم ملی ایران نیز با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه شده است
به نظر می‌رسد تا زمان شروع جام ملت های آسیا، سردار آزمون به ستاره‌ای جهانی تبدیل شود. این خواست خیلی از علاقه‌مندان به فوتبال است. از این بازیکن به عنوان علی دایی جدید فوتبال ایران یاد می‌شود. این بازیکن از جوانی راه اروپا را در پیش گرفت و برای روبین کازان بازی کرد و اکنون یکی از شاخص‌ترین بازیکنان تیم ملی ایران محسوب می‌شود. او می‌تواند تا زمان شروع جام ملت‌های آسیا به تیمی بزرگ بپیوندد و به همین خاطر مدافعان عراق، ویتنام و یمن خیلی باید مراقب او باشند.

فاکس اسپورت در گزارشی اقدام به معرفی ۵ ستاره احتمالی این جام کرده است.

از دیگر ستاره‌های این جام می‌توان به سونیل چتری هندی، فهد الموالاد عربستانی، نیل اتریج فیلیپینی و تریستین دو تایلندی اشاره کرد.

* سردار آزمون

ایسنا: به نقل از فاکس، جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در کشور امارات برگزار شود و تیم ملی ایران نیز با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه شده است.

——————-

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت HITC ، به احتمال زیاد باشگاه اورتون انگلیس در نقل و انتقالات تابستانی دوباره دست به خریدهایی خواهد زد
بازیکن ملی پوش ایرانی که در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به همراه ایران بازی خواهد کرد در این فصل با زدن ۲۱ گل و ۱۲ پاس گل تنها در ۳۶ بازی یکی از ستاره های بارز لیگ برتر هلند است. این هافبک ۲۴ ساله از سوی براندز، مدیر ورزشی باشگاه آیندهوون در سال ۲۰۱۵ مورد توجه بود. پس از فصل طوفانی علیرضا بدون شک براندز دوباره به دنبال او خواهد بود.

تافیس، براندز را به عنوان مدیر جدید نقل و انتقالات باشگاه آیندهوون انتخاب کرده است تا فقط به دنبال جذب ستاره های موجود در لیگ برتر هلند باشد. پیش از این گفته شده بود که اورتون به دنبال حکیم زیچ و هروینگ لازانو است اما اکنون باید علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی آلکمار را نیز به لیست اورتون اضافه کرد.

فرهاد مشیری، مالک باشگاه اورتون که بیشترین سهام این باشگاه را دارد از توانایی جهانبخش خیلی خوب اطلاع دارد. مشیری که اصالتی ایرانی دارد سال گذشته بنا به گفته قربان بردیف، سرمربی روبین کازان به دنبال جذب سردار آزمون دیگر بازیکن ایرانی بود.

این در حالی است که آزمون به مسی ایران مشهور است ولی جهانبخش در شرایط کنونی ستاره درخشان ایران است. اگرچه مشیری آزمون را می خواهد ولی باید در تابستان تکلیف جذب جهانبخش را مشخص کند تا این هافبک را دست ندهد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت HITC ، به احتمال زیاد باشگاه اورتون انگلیس در نقل و انتقالات تابستانی دوباره دست به خریدهایی خواهد زد. البته حضور مارسیال براندز، مدیر ورزشی باشگاه آیندهوون می تواند دخالت هایی را برای باشگاه اورتون خواهد داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *