نمایش نتانیاهو علیه ایران، به اسرائیل آسیب زد + تمرینات تاکتیکی شاگردان برانکو – آهو نگار

خبرگزاری فارس: «یائر لاپید» رهبر حزب «یش‌عتید» در رژیم صهیونیستی و وزیر پیشین اقتصاد، گفت نمایش تبلیغاتی اخیر علیه ایران، به این رژیم آسیب زد
خبرگزاری فارس: «یائر لاپید» رهبر حزب «یش‌عتید» در رژیم صهیونیستی و وزیر پیشین اقتصاد، گفت نمایش تبلیغاتی اخیر علیه ایران، به این رژیم آسیب زد.

لاپید طی سخنرانی در کنست، گفت نمایش بیش از حد توانایی‌های جاسوسی و عملیاتی «موساد» توسط «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، یکی دیگر از اشتباهات متعدد اخیر او بود.

این مقام صهیونیست تاکید کرد که نتانیاهو و رئیس موساد باید به کاخ سفید، پارلمان آلمان و سازمان ملل می‌رفتند و این یافته‌ها را در محفل‌های خصوصی ارائه می‌کردند زیرا در آن صورت موثرتر واقع می‌شد.

نتانیاهو شامگاه دوشنبه در شوی تبلیغاتی جدید، در یک سخنرانی زنده تلویزیونی اسناد، مدارک و لوح‌های فشرده‌ای را نشان داده و مدعی شد بعد از امضای برجام، ایران به صورت مخفیانه بعد نظامی برنامه هسته‌ای خود را حفظ کرده و تلاش داشته به سلاح اتمی برسد.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز در واکنش به ادعاهای نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد از سال 2009 تا کنون نشانه معتبری از اقدامات مربوط به برنامه هسته‌ای تسلیحاتی ایران وجود ندارد.

به نوشته وبگاه روزنامه «جروزالم پست» وی توضیح داد: «من مخالف توافق هسته‌ای ایران بودم زیرا یک توافق بد است و با کابینه علیه آن همکاری کردم. اما نمایش نتانیاهو یک اشتباه بود که به اقدامات علیه توافق، آسیب زد».

——————-

خبرگزاری فارس: تمرین امروز تیم پرسپولیس از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید
* گرشاسبی در میان هواداران در روی سکوها حاضر شد و به شدت مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفت.

* مرور کارهای تاکتیکی، شوت به دروازه، ضربه به چارچوب و سانتر از جناحین بخش دیگر تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود.

* افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم پرسپولیس امروز در تمرین حضور نداشت.

* حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس تماشاگر ویژه تمرین امروز بود.

* سرپرست باشگاه پرسپولیس سپس از قسمت‌های مختلف شهید کاشمی بازدید به عمل آورد.

* بازیکنان پرسپولیس ابتدا در سالن بدنسازی بدن خود را گرم کردند و سپس برای کار با توپ به زمین چمن آمدند.

* حدود 100 هوادار به شدت مدیران، مربیان و بازیکنان پرسپولیس را مورد تشویق قرار دادند.

* بازیکنان پرسپولیس سپس به استارت‌های کوتاه و بلند و عبور از موانع مشغول شدند.

خبرگزاری فارس: تمرین امروز تیم پرسپولیس از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید.

 تیم پرسپولیس فردا آخرین تمرین خود را در تهران انجام خواهد داد و پیش از ظهر روز شنبه راهی امارات خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *