موگرینی: تدابیری برای حفظ برجام اندیشیده‌ایم + محدودیت ارتباطی خبرگزاری‌ها رفع می‌شود – آهو نگار

خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان نوشت: «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه ای درخصوص توافق هسته ای ایران، تاکید کرد که اتحادیه اروپا تدابیری را برای حفظ توافق هسته ای اندیشیده است
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به اینکه در کنار «ژان کلود یونکر» رئیس کمیسیون اروپا تدابیر احتمالی برای حفظ توافق هسته ای توام با حفظ منافع اروپا را به کمیسرها ارائه داده اند، افزود: این تدابیر در نشست صوفیه در اختیار سران اتحادیه اروپا نیز قرار گرفت که مورد استقبال آنها واقع شد.

موگرینی همچنین از برگزاری نشست های مختلف در سطح کارشناسی خبر داد و گفت: هدف از برگزاری نشست های فشرده دستیابی به راهکارهای سیاسی برای حفظ توافق هسته ای ایران است.

خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان نوشت: «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه ای درخصوص توافق هسته ای ایران، تاکید کرد که اتحادیه اروپا تدابیری را برای حفظ توافق هسته ای اندیشیده است.

موگرینی همچنین در این بیانیه آورده است: اتحادیه اروپا پایبند به تعهدات خود در توافق هسته ای با ایران بوده و گامهایی در جهت حفظ آن برداشته که همین نشان از اهمیت این توافق دارد.

——————-

خبرگزاری مهر: شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور اطلاعیه ای درباره بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN سازمانها و دستگاههای اجرایی، نسبت به رفع مشکل خبر داد
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت از دستگاهها و رسانه ها خواسته که درخواست رفع محدودیت خود را با حداقل اطلاعات، شامل نام شرکت یا دستگاه، IP اختصاصی شرکت اینترنتی سرویس دهنده و حوزه فعالیت تکمیل و ارسال کنند.

خبرگزاری مهر: شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور اطلاعیه ای درباره بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN سازمانها و دستگاههای اجرایی، نسبت به رفع مشکل خبر داد.

این شرکت اعلام کرد: «با عنایت به بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN برغم تمهیدات اندیشیده شده، به منظور حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از بروز مشکل برای کسب وکارها و دستگاههای اجرایی، نهادها، سفارتخانه ها و سایر عرضه دهندگان خدمات عمومی، در صورت وجود هرگونه اختلال در ارتباطات به اینوسیله از همه مراکز فوق الذکر تقاضا می‌شود موارد را به آدرس رایانامه [email protected] ارسال کنند.

شرکت ارتباطات زیرساخت خود را ملزم می‌داند در ساعات اداری و در اسرع وقت پس از دریافت درخواست نسبت به رفع مشکل اقدام و نتایج را به درخواست کننده اطلاع رسانی کند.

همچنین به منظور تسهیل در ارتباطات خبرگزاری ها، سایتهای خبری ، نشریات خبری و روزنامه ها، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با مراجع ذیصلاح ، پس از دریافت لیست از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هماهنگی های لازم برای رفع محدودیتها توسط مراجع ذیصلاح قانونی به عمل خواهد آمد. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *