توقف رئال مادرید در زمین ویارئال + انصاری‌فرد: ازبکستان برخلاف انتظارها ظاهر شد – آهو نگار

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال رئال مادرید شنبه شب در هفته سی و هشتم رقابتهای لالیگا در زمین ویارئال به میدان رفت و برابر این تیم ۲ بر ۲ متوقف شد
در نیمه دوم ویارئال شرایط را به سود خود تغییر داد. مارتینز (۷۰) و سامو کاستیلیو (۸۶) با گل های خود کار را به تساوی کشاندند.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال رئال مادرید شنبه شب در هفته سی و هشتم رقابتهای لالیگا در زمین ویارئال به میدان رفت و برابر این تیم ۲ بر ۲ متوقف شد.

رئال مادرید با این تساوی ۷۶ امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. با این نتیجه نایب قهرمانی اتلتیکو مادرید هم مسجل شد. این تیم با ۷۸ و یک بازی کمتر در مکان دوم ایستاده است.

رئال مادرید ابتدا با گل های گرت بیل (۱۱) و کریستیانو رونالدو (۳۲) از مهمان خود پیش افتاد و نیمه نخست را با برتری به پایان برد.

——————-

ایسنا: کریم انصاری فرد ملی‌پوش المپیاکو یونان پس از پیروزی برابر ازبکستان گفت: بازی تدارکاتی خوبی بود. همه فکر می‌کردند تیم مبتدی است اما نمایش خوبی را اجرا کرد

انصاری‌فرد درباره شاداب نبودن فضای تیم ملی گفت: به هیچ وجه اینگونه نیست. بسیاری از بازیکنان تازه دیروز به جمع ما اضافه شده‌اند و کمی خسته هستند. فشارهای روانی باشگاه نیز مضاف شده اما تیم ملی هیچوقت اتحتد خود را از دست نخواهد داد.

او ادامه داد: بازیکنان ما هم دو سه روزه به اردو اضافه شدند و تیم کامل شده است. این دومین جلسه تمرینی با تیم کامل بود. شرایط بهتر خواهد شد و با تمام توان در جام‌جهانی و اردوهای قبل از آن حاضر خواهیم شد.

وی اضافه کرد: انتظارات مردم از تیم اول آسیا زیاد است. در گروه سختی هستیم اما با تمام توان پا به میدان می‌گذاریم تا شرمنده هواداران نشویم و نتیجه خوبی کسب کنیم. تاکنون برنامه‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم و چند بازی خوب دوستانه دیگر مانند ترکیه در پیش رو داریم. فکر می‌کنم اردوهایی که باعث شده ما زودتر راهی جام‌جهانی شویم، مفید خواهد بود. هم بازی‌های خوبی در پیش است و هم شرایط مطلوبی فراهم شده است. البته بهتر می‌شد اگر مثل جام جهانی قبلی، مربی می‌توانست بازیکنان را، بیشتر برای جام جهانی در اختیار داشته باشد.

ایسنا: کریم انصاری فرد ملی‌پوش المپیاکو یونان پس از پیروزی برابر ازبکستان گفت: بازی تدارکاتی خوبی بود. همه فکر می‌کردند تیم مبتدی است اما نمایش خوبی را اجرا کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *