عراق و چین رقیبان تدارکاتی تیم امید ایران + باران در ۱۴ استان کشور می‌بارد – آهو نگار

خبرگزاری فارس: اردوی تیم امید فوتبال ایران از هفته آینده با حضور 60 بازیکن تستی آغاز می‌شود.

زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید ایران برنامه‌ دیدارهای دوستانه مدنظر دارد و با توجه به اینکه قرار است تیم زیر 21 سال به رقابت‌هایی آسیایی جاکارتا اعزام شود کرانچار مهمترین مسئله را برگزاری دیدارهای دوستانه دانسته است
اردوی دوم تیم امید 10 روز بعد از اتمام اردوی اول آغاز می‌شود.

زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید ایران برنامه‌ دیدارهای دوستانه مدنظر دارد و با توجه به اینکه قرار است تیم زیر 21 سال به رقابت‌هایی آسیایی جاکارتا اعزام شود کرانچار مهمترین مسئله را برگزاری دیدارهای دوستانه دانسته است.

همچنین مسئولان تیم امید برنامه بازی با عراق را هم در نظر دارند و این مسابقه به زودی برگزار خواهد شد.

در همین راستا تیم امید ایران قرار است به چین سفر کند و دیداری دوستانه با تیم چین داشته باشد. ایران به دنبال این است که دو بازی با چین برگزار کند.

خبرگزاری فارس: اردوی تیم امید فوتبال ایران از هفته آینده با حضور 60 بازیکن تستی آغاز می‌شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدلها از اواخر روز دوشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در روز سه‌شنبه سبب رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت در شمال غرب، غرب، جنوب غرب به تدریج نواحی مرکزی، دامنه‌های زاگرس مرکزی ، استانهای واقع در دامنه های البرز مرکزی خواهد شد

شدت بارش این روز در برخی نقاط آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، ایلام ، شمال خوزستان، قزوین و شمال استانهای تهران، سمنان و البرز می باشد.

در روز سه‌شنبه به سبب وزش باد شدید بر روی عراق، پدیده باد و گردوخاک در برخی نقاط جنوب غرب پیش‌بینی می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدلها از اواخر روز دوشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در روز سه‌شنبه سبب رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت در شمال غرب، غرب، جنوب غرب به تدریج نواحی مرکزی، دامنه‌های زاگرس مرکزی ، استانهای واقع در دامنه های البرز مرکزی خواهد شد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *