ستاره آلمانی سیتی در تیررس اینتر + هشت رکوردی که گواردیولا در سیتی شکست – آهو نگار

ورزش سه: ایلکای گوندوغان، ستاره خط میانی منچسترسیتی مورد توجه باشگاه اینتر میلان قرار گرفته است.

 تا به حال انتقال کوادوا آساموا، استفان دی فرای و لوتار مارتینز به اینتر برای فصل بعد تقریبا قطعی شده اما در صورت غلبه بر لاتزیو و کسب سهمیه لیگ قهرمانان، نراتزوری در رویای جذب بازیکنانی بزرگ برای تابستان پیش رو است

طبق ادعای نشریه کوریره دلا اسپورت، ایلکای گوندوغان که در فصل جاری نمایش بسیار خوبی در ترکیب سیتیزن ها داشت از گزینه های مهم اینتر برای تقویت خط میانی است و پیر آسیلیو از همین حالا اقدامات را برای جذب او آغاز کرده است.

 تا به حال انتقال کوادوا آساموا، استفان دی فرای و لوتار مارتینز به اینتر برای فصل بعد تقریبا قطعی شده اما در صورت غلبه بر لاتزیو و کسب سهمیه لیگ قهرمانان، نراتزوری در رویای جذب بازیکنانی بزرگ برای تابستان پیش رو است.

البته به جز گوندوغان، بازیکنانی چون کوین استروتمن و راجا ناینگولان از رم نیز مورد توجه اینتر قرار دارند اما به نظر می رسد هدف اول آنها برای تقویت خط میانی در تابستان، هافبک آلمانی منچسترسیتی است.

ورزش سه: ایلکای گوندوغان، ستاره خط میانی منچسترسیتی مورد توجه باشگاه اینتر میلان قرار گرفته است.

ستاره آلمانی سیتی در تیررس اینتر

البته سیتی به این راحتی از هافبک مورد علاقه گواردیولا دست نخواهد کشید اما به هر حال گوندوغان حالا گزینه اول اینتر برای تقویت خط میانی است.

——————-

وبسایت نود: پپ گواردیولا، مربی منچسترسیتی فصلی رویایی را در لیگ برتر انگلیس داشت. او نه تنها قهرمان شد بلکه هشت رکورد را شکست

مهمترین رکورد مربوط به رکورد امتیازهای تاریخ لیگ انگلیس بود. هیچ تیمی در تاریخ به رکورد ۱۰۰ امتیاز در یک فصل نرسیده بود. دومین رکورد مربوط به اختلاف با تیم دوم بود. در طول تاریخ هیچ تیمی نتوانسته بود فصل را با اختلاف ۱۹ امتیازی با تیم دوم به پایان برساند.

دیگر رکورد ثبت شده توسط گواردیولا مربوط به رکورد تعداد گل در یک فصل لیگ برتر با ۱۰۶ گل بود. از طرفی این تیم به تفاضل گل مثبت ۷۹ دست پیدا کرد که از این حیث هم بهترین رکورد تاریخ لیگ برتر را از آن خود کرد. هشتمین رکورد ثبت شده توسط تیم گواردیولا نیز مربوط به رکورد تعداد پاس بود که آنها در یکی از بازیها به رکورد شگفت انگیز ۹۰۴ پاس موفق در یک بازی رسیدند.

وبسایت نود: پپ گواردیولا، مربی منچسترسیتی فصلی رویایی را در لیگ برتر انگلیس داشت. او نه تنها قهرمان شد بلکه هشت رکورد را شکست.

رکورد دیگری که توسط گواردیولا شکسته شد، مربوط به کسب ۳۲ برد در یک فصل بود که ۱۶ برد در خارج از خانه به جای گذاشتند. رکورد ۱۸ برد پیاپی دیگر رکوردی است که توسط مربی اسپانیایی ثبت شد. آنها از ۲۶ آگوست و بازی مقابل بورنموث تا ۲۷ دسامبر و تقابل با نیوکاسل همه بازیهایشان در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *