لیورپول حریف رئال در فینال لیگ قهرمانان شد – آهو نگار

مهر: تیم های فوتبال رم و لیورپول دیدار برگشت خود را در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب در ورزشگاه المپیکو برگزار کردند که در پایان رم ۴ بر ۲ برنده شد اما این تیم لیورپول بود که به فینال راه یافت
در دقیقه ۶۲ ضربه محکم الشعراوی به دست الکساندر آرنولد برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. لیورپول که در ضد حملات خطرناک نشان می داد در دقیقه ۷۰ تا آستانه گل پیش رفت که آلیسون ضربه فیرمینو را با پا دفع کرد تا مانع گلزنی مهمان شود.

لیورپول در مجموع ۷ بر ۶ برنده شد و به فینال راه یافت تا حریف رئال مادرید در دیدار پایانی شود.

گل اول لیورپول به رم (مانه)

میزبان نیمه دوم را هم با حملات احساسی خود پی گرفت و در دقیقه ۵۲ به گل رسید. ادین ژکو در یک ریباند صاحب توپ شد و در میان مدافعان حریف موفق به گلزنی شد.

گل اول رم به لیورپول (گل به خودی میلنر)

تیم رم که در بازی رفت نتیجه را ۵ بر ۲ واگذار کرده بود امیدوار بود در این بازی هم معجزه پیروزی ۳ بر صفر مقابل بارسلونا را تکرار کند که این اتفاق رخ نداد و با وجود پیروزی ۴ بر ۲ در خانه از صعود به فینال باز ماند.

بازی پر حادثه دو تیم در نیمه نخست گل دوم لیورپول را بدنبال داشت. در دقیقه ۲۶ دفع نه چندان خوب بازیکنان رم روی یک ضربه کرنر باعث شد جورجینیو وینالدام در موقعیت گل قرار گیرد و دروازه میزبان را باز کند. لیورپول با این گل به سریعترین تیمی در لیگ قهرمانان تبدیل شد که در ۱۲ بازی به ۴۰ گل دست یافته است.

در حالی که وقت های اضافه بازی رو به پایان بود داور یک ضربه پنالتی برای رم اعلام کرد که ناینگولان آن را در دقیقه ۹۳ به گل تبدیل کرد اما در ادامه فرصتی برای دست یابی به گل پنجم نبود.

گل دوم رم به لیورپول (ژکو)

میزبان در دقایق باقی مانده نیز توپ و میدان را در اختیار داشت و در دقیقه ۸۶ روی شوت راه دور راجا ناینگولان که به تیر دروازه اصابت کرد و به داخل دروازه رفت برای نخستین بار از لیورپول پیشی بگیرد.

گل دوم لیورپول به رم (واینالدوم)

تیم رم خیلی زود و در دقیقه ۱۵ روی یک گل به خودی عجیب به گل تساوی دست یافت. دفع محکم مدافع لیورپول به سر جیمز میلنر اصابت کرد و به طرز عجیبی درون دروازه خودی رفت تا کار به تساوی کشیده شود.

در حالی که رم بازی را پر شور آغاز کرد یک اشتباه مرگبار از ناینگولان در میانه میدان باعث شد تا لیورپولی ها صاحب توپ شوند و در ضد حمله ای برق آسا سادیو مانه را در موقعیت گل قرار دهند تا این بازیکن با یک بغل پای دقیق دروازه میزبان را در دقیقه ۹ باز کند.

مهر: تیم های فوتبال رم و لیورپول دیدار برگشت خود را در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب در ورزشگاه المپیکو برگزار کردند که در پایان رم ۴ بر ۲ برنده شد اما این تیم لیورپول بود که به فینال راه یافت.

رم نا امیدانه به حملات احساسی خود ادامه داد که در پی یکی از این حملات ضربه الشعراوی در دقیقه ۳۴ به تیر عمودی دروازه لیورپول اصابت کرد و گل نشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *