جامی که رحمتی از فوتبال ایران طلب‌کار است – آهو نگار

ورزش سه: استقلال در لیگ پانزدهم به فینال جام حذفی رسید و پرویز مظلومی می توانست با پیروزی برابر ذوب آهن یک فصل دیگر حضور خود روی نیمکت این تیم را تمدید کند که البته این اتفاق نیفتاد
رحمتی حالا دو سال بعد از آن شب تلخ دوباره روز پنجشنبه پای به استادیوم خرمشهر می گذارد و امیدوار است با بسته نگه داشتن دروازه اش در این بازی بتواند جام خود را که دو سال پیش در این ورزشگاه جا گذاشته بود را دوباره پس بگیرد.

جامی که رحمتی از فوتبال ایران طلب‌کار است

در وقت های اضافه دو تیم موفق به گلزنی نشدند تا استقلالی ها امیدوار به قهرمانی در جام حذفی شوند چراکه آنها مهدی رحمتی را درون دروازه خود می دیدند که متخصص مهار ضربات پنالتی است اما در نهایت کاپیتان آبی ها بدون مهار حتی یک ضربه پنالتی نتوانست کمکی به قهرمانی تیمش کند تا ذوب آهن برای دومین سال پیاپی قهرمانی در این رقابت ها را جشن بگیرد.

در این بازی که استقلال خسرو حیدری و سجاد شهباززاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، بازی برای استقلال خوب شروع نشد و در همان دقایق ابتدایی مهدی رحمتی دروازه خود را باز شده دید و امید ابراهیمی موفق شد این گل را جبران کند تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.

عکس: رضا سعیدی پور

جامی که رحمتی از فوتبال ایران طلب‌کار است

ورزش سه: استقلال در لیگ پانزدهم به فینال جام حذفی رسید و پرویز مظلومی می توانست با پیروزی برابر ذوب آهن یک فصل دیگر حضور خود روی نیمکت این تیم را تمدید کند که البته این اتفاق نیفتاد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *