گوگل استارتاپ «بازی اجتماعی» می‌سازد + نامه دمشق به شورای امنیت درباره اقدامات آمریکا – آهو نگار

خبرگزاری مهر: گوگل قصد دارد یک استارتاپ «بازی اجتماعی» بسازد. این پروژه به هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعلی وابسته نیست
این پروژه Arcade نام گرفته و به هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعلی وابسته نیست. در عوض کاربران می توانند حساب های کاربری خود را براساس شماره تلفن خود ایجاد کنند.

به هرحال به نظر می رسد گوگل با الهام از بازی زنده HQ قصد دارد استارت آپ مذکور را راه اندازی کند.

گوگل مشغول کمک به مایکل سایمن (یکی از کارآفرینان حوزه فناروی) است تا یک استارتاپ «بازی اجتماعی» را بسازد و عرضه کند.

بازی های آن نیز شامل عناصر اطلاعاتی جزیی و سرگرم کننده است. گوگل نیز وجود این برنامه را تایید و فقط اعلام کرده این پروژه روی بازی موبایل با دوستان متمرکز است.

به نوشته بلومبرگ، این شرکت قصد ندارد Arcade را به هیچ یک از پلتفرم های اجتماعی پیوند دهد زیرا این بازی می تواند به طور جداگانه مخاطبان خاص خود را جذب کند.

خبرگزاری مهر: گوگل قصد دارد یک استارتاپ «بازی اجتماعی» بسازد. این پروژه به هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعلی وابسته نیست.

——————-

خبرگزاری فارس: وزارت خارجه سوریه بار دیگر از شورای امنیت خواست که برای توقف جنایات جنگی ائتلاف آمریکا در سوریه فورا وارد عمل شود
دمشق تأکید دارد که آمریکا از رهگذر ائتلاف خود از بقایای گروه تروریستی داعش حمایت کرده و در تلاش است که شبه نظامیان «جدایی طلب مزدور» وابسته به خود را در استانهای حسکه، رقه و دیرالزور مجددا سازماندهی کند.

دمشق همچنین از شورای امنیت خواست که اجازه ندهد آمریکا نقشه های خود را که برای تجزیه و غارت سوریه است، اجرا کند؛ نقشه‌هایی که جنایت جدید آمریکا و جنایات پیشین این کشور از آن پرده برداشته است.

خبرگزاری فارس: وزارت خارجه سوریه بار دیگر از شورای امنیت خواست که برای توقف جنایات جنگی ائتلاف آمریکا در سوریه فورا وارد عمل شود.

لذا وزارت خارجه سوریه بار دیگر تأکید کرد که شورای امنیت مسئول حفظ صلح و امنیت بین الملل است و باید فورا برای توقف این جنایات وارد عمل شود.

خبرگزاری سانا گزارش داد که دمشق با ارسال نامه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت اعلام کرده که «ائتلاف بین المللیِ سرکش در برابر قوانین بین الملل، روز سه شنبه هفته جاری بار دیگر غیر نظامیان سوری را به خاک و خون کشیده است».

جنگنده های ائتلاف آمریکا روستای «الفاضل» در ریف جنوبی استان «الحسکه» واقع در شرق سوریه را بمباران کرده بودند که در جریان آن 25 غیر نظامی کشته و بیش از صد غیر نظامی دیگر زخمی شدند.

دمشق تصریح کرد که هدف ائتلاف موسوم به ضد داعش از تداوم کشتار ملت سوریه، از بین بردن حاکمیت و تمامیت ارضی این کشور و طولانی کردن بحران آن است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *