سئول: کره شمالی شرط نگذاشته است + خواننده زن خارجی، ترانه‌ فیلم فرهادی را خواند – آهو نگار

خبرگزاری ایرنا: «مون جائه این» رئیس جمهوری کره جنوبی درخصوص مذاکرات آتی با کره شمالی گفت که پیونگ یانگ هیچ‌گونه پیش شرطی برای این مذاکرات، از جمله خروج نیروهای آمریکایی از منطقه، تعیین نکرده است
خبرگزاری ایرنا: «مون جائه این» رئیس جمهوری کره جنوبی درخصوص مذاکرات آتی با کره شمالی گفت که پیونگ یانگ هیچ‌گونه پیش شرطی برای این مذاکرات، از جمله خروج نیروهای آمریکایی از منطقه، تعیین نکرده است.

سران دو کره اکنون برای یک دیدار دوجانبه آماده می‌شوند که می‌تواند برگ جدیدی در تاریخ روابط چند دهه اخیر دو کشور باشد. همزمان مقام‌های آمریکا و کره‌شمالی مشغول زمینه‌چینی برای آغاز مذاکرات صلح هستند.

شبه جزیره کره سال ها است که به صحنه کشمکش های سیاسی و نظامی کره شمالی، آمریکا و هم پیمانانش تبدیل شده است و تحولات اخیر می تواند راه برون رفتی از این بن بست باشد.

وی افزود: تمام خواسته کره شمالی، پایان دادن به سیاست‌های خصمانه علیه این کشور و ارائه تضمین‌های امنیتی است.

مون همچنین مدعی شد که پیونگ یانگ با «خلع کامل تسلیحات هسته‌ای» موافقت کرده است.

رئیس جمهوری کره جنوبی در جمع خبرنگاران گفت که از دیدگاه او، عادی‌سازی روابط میان آمریکا و دو کره، تصویری دور از دسترس نیست و احتمال دارد در آینده نزدیک محقق شود.

در همین رابطه «مایک پمپئو» رئیس پیشین اداره مرکزی اطلاعاتی آمریکا (سیا) و نامزد تصدی وزارت امور خارجه، هفته گذشته در سفر محرمانه به کره شمالی، با «کیم جونگ اون» رهبر این کشور دیدار و چشم‌انداز مذاکرات آتی را بررسی کرده بود.

——————-

خبرآنلاین: خواننده فیلم تازه اصغر فرهادی با بیان اینکه این کارگردان بسیار آدم دقیقی است، تاکید کرد که در حین ضبط ترانه‌ها به شدت راحت بوده و همه چیز عالی پیش رفته است
نلا روخاس خواننده ونزوئلایی است که ترانه‌های تازه‌ترین فیلم اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» را خوانده است.

خبرآنلاین: خواننده فیلم تازه اصغر فرهادی با بیان اینکه این کارگردان بسیار آدم دقیقی است، تاکید کرد که در حین ضبط ترانه‌ها به شدت راحت بوده و همه چیز عالی پیش رفته است.

«همه می‌دانند» جدیدترین اثر اصغر فرهادی است که به عنوان فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین جشنواره کن انتخاب شده است، این فیلم که فیلمنامه آن نیز به قلم اصغر فرهادی است داستان زنی به نام لارا با بازی پنه‌لوپه کروز را روایت می‌کند که از بوینس‌آیرس در آرژانتین برای شرکت در یک جشن خانوادگی به اسپانیا سفر می‌کند. در این گردهمایی خانوادگی رویدادهایی روال زندگی شخصیت‌های داستان را تغییر می‌دهد. خاویر باردم و ریکاردو دارین دیگر بازیگران این فیلم هستند.

روخاس همچنین گفت: «به شدت راحت بودم و از خدا ممنونم که او همه چیز کار ما را دوست داشت.»

خواننده زن خارجی، ترانه‌ فیلم فرهادی را خواند

بنابر گزارش کانال تلگرامی سینما، روخاس که در این فیلم به عنوان بازیگر هم ایفای نقش می‌کند، ترانه‌هایی از خاویر لیمون را اجرا کرده است. این هنرمند درباره همکاری‌اش با اصغر فرهادی گفته است: «چند ماه قبل از ضبط ترانه‌ها به مادرید رفتم تا با کارگردان ملاقات کنم و او به شدت آدم دقیقی بود، زمان ضبط ترانه ها او کنار ما بود و همه چیز عالی پیش رفت.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *