درویش: منتظر نتیجه فینال جام حذفی هستیم + قربانی اسیدپاشی تبریز: تهدیدهایش را جدی نگرفتم – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: رضا درویش در مورد عملکرد سایپا در فصل گذشته و کسب سهمیه احتمالی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بچه‌ها در طول فصل همه توان‌شان را گذاشتند و آقای دایی هم با یک تیم جوان نتایج خوبی گرفت
درویش درباره حضور قلی‌زاده بعد از آخرین دیدار سایپا مقابل پیکان در تست‌های تیم‌ شارلوا گفت: من این موضوع را از رسانه‌ها شنیده‌ام. قرارداد قلی‌زاده با باشگاه سایپا به پایان رسیده است و خودش هم قبلاً گفته بود که چند پیشنهاد خارجی دارد، ولی اگر بخواهد در ایران بازی کند فقط برای سایپا بازی خواهد کرد.

وی ادامه داد: ما منتظر مشخص شدن نتیجه فینال جام حذفی هستیم تا ان‌شاءالله در صورت قهرمانی استقلال، کسب سهمیه تیم‌مان هم قطعی شود. ان‌شاءالله بعد از مشخص شدن قهرمان جام حذفی در کنار آقای دایی برای فصل آینده برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در خصوص پیشنهادات داخلی مهدی ترابی برای فصل آینده تصریح کرد: مهدی ترابی با باشگاه سایپا قرارداد دارد، اما ما به او گفته‌ایم فقط در صورت داشتن پیشنهاد خوب خارجی با رفتن او موافقت می‌کنیم، در غیر این صورت در ایران قطعاً برای ما بازی خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم: رضا درویش در مورد عملکرد سایپا در فصل گذشته و کسب سهمیه احتمالی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بچه‌ها در طول فصل همه توان‌شان را گذاشتند و آقای دایی هم با یک تیم جوان نتایج خوبی گرفت. شاید اگر در بازی با گسترش فولاد پنالتی ما گل می‌شد و یا اینکه اشتباهات داوری در نیم‌فصل اول به ضررمان نبود، الان نایب قهرمان بودیم، اما در هر صورت نتیجه پایانی کار بچه‌ها بیشتر از تصورات ما بود.

——————-

خبرگزاری فارس: مریم قربانی اسید پاشی در تبریز ظهر دیروز با تلاش کمپین نذر مهربانی برای ادامه درمان و جراحی‌های تخصصی به تهران منتقل شد
مریم که آثار سوختگی با اسید بر صورت و دست وی به صورت کاملا مشهود دیده می‌شود ادامه می‌دهد: هیچ وقت فکر نمی‌کردم تهدیداتش را عملی کند.

خبرگزاری فارس: مریم قربانی اسید پاشی در تبریز ظهر دیروز با تلاش کمپین نذر مهربانی برای ادامه درمان و جراحی‌های تخصصی به تهران منتقل شد.

در ادامه فیلم این گفت‌وگو را می‌بینید:‌

وی با اشاره به اینکه عامل وقوع این حادثه همسر وی بوده است گفت: شوهرم پس از این حادثه فرار کرده و هنوز هم دستگیر نشده است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

اسکورت جالب رهبر کره شمالی برای دیدار با کره جنوبی

مریم در مصاحبه‌ای تصویری و درحین انتقال مرکز درمانی جزئیات این حادثه را تشریح کرد.

قربانی اسیدپاشی تبریز: تهدیدهایش را جدی نگرفتم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *