واکنش کونته به بازگشت بزرگ چلسی + فرار سویا از شکست خانگی مقابل ویارئال – آهو نگار

ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی از بازگشت تیمش برابر ساوتهمپتون ابراز رضایت کرد.

چلسی ساعتی پیش موفق شد بازی 0-2 باخته را در نهایت پیروز شود تا امیدهای این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا همچنان باقی بماند
ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی از بازگشت تیمش برابر ساوتهمپتون ابراز رضایت کرد.

از عملکرد چلسی در نیمه دوم راضی هستم. مهم نیست که شما پیروز شده، به تساوی می رسید یا حتی شکست بخورید، مهم این است که با تلاش زیاد بازی کرده و از ابتدا تا انتها مبارزه کنید.

چلسی ساعتی پیش موفق شد بازی 0-2 باخته را در نهایت پیروز شود تا امیدهای این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا همچنان باقی بماند.

کونته گفت: “در هر لحظه از بازی بدون توجه به نتیجه، باید مثبت فکر کنید. من از نمایش تیمم در نیمه اول خیلی عصبانی شدم زیرا ما میل و تلاش زیادی برای مبارزه نشان ندادیم. اما در نیمه دوم واکنش چلسی فوق العاده بود.

آن چیزی که ما در نیمه دوم تغییر دادیم، تفاوت در رویکرد مبارزه کردن ما بود و این تفاوت بزرگ بین 2 تیم در نیمه دوم شد. از گلزنی اولیور ژیرو و درخشش او بسیار خوشحالم و او باعث ایجاد تغییر در نتیجه لقب گرفت.”

واکنش کونته به بازگشت بزرگ چلسی

——————-

خبرگزاری تسنیم: در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌دوم لالیگا امروز (شنبه) سویا در خانه به مصاف ویارئال رفت و این بازی را که تا دقیقه 79 آن 2 گل عقب بود با تساوی 2 بر 2 به پایان رساند
امروز 4 بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

رابا در دقیقه 36 و باکا در دقیقه 68 برای ویارئال گلزنی کردند و نولیتو در دقیقه 79 و انزونزی در دقیقه 82 گل‌های سویا را به ثمر رساندند.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌دوم لالیگا امروز (شنبه) سویا در خانه به مصاف ویارئال رفت و این بازی را که تا دقیقه 79 آن 2 گل عقب بود با تساوی 2 بر 2 به پایان رساند.

در این بازی سویا در دقیقه 62 با اخراج ویسام بن‌یدر و ویارئال از دقیقه 77 با اخراج خائومه کاستا 10 نفره به کارشان ادامه دادند. همچنین نولیتو زننده گل اول سویا در دقیقه 77 یک پنالتی را به هدر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *