قهرمانی غیرت همراه با آقای گلی طیبی + علیپور چَک خورد، سیدجلال کارت گرفت – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتسال غیرت با حضور حسین طیبی ملی‌پوش ایرانی خود،‌ در این فصل از مسابقات لیگ برتر قزاقستان به مقام قهرمانی دست یافت
حسین طیبی لژیونر فوتسال کشورمان با به ثمر رساندن 37 گل،‌ عنوان آقای گلی این مسابقات را به خود اختصاص داد.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتسال غیرت با حضور حسین طیبی ملی‌پوش ایرانی خود،‌ در این فصل از مسابقات لیگ برتر قزاقستان به مقام قهرمانی دست یافت.

قهرمانی غیرت همراه با آقای گلی طیبی

ملی‌پوش فوتسال کشورمان که در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته،‌ پیش از این نیز به عنوان آقای گلی جام حذفی قزاقستان، ارمینکو کاپ روسیه و جام ملت‌های آسیا رسیده بود و با این عنوان سال خوب خود را تکمیل کرد.

قهرمانی غیرت همراه با آقای گلی طیبی

——————-

ورزش سه: نیمه اول دیدار تیم های پرسپولیس و السد با یک گل به سود سرخپوشان به پایان رسید و سیدجلال حسینی با کارت زردی که در دقیقه 46 از داور سریلانکایی گرفت، دو اخطاره شد و بازی بعدی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد
ماجرا از این قرار بود که علیپور قصد نفوذ از سمت راست را داشت که با مدافع السد درگیر شد و بازیکن حریف مقابل دیدگان کمک داور اول با دست ضربه ای به صورت مهاجم پرسپولیس زد. اعتراض سیدجلال و فریادهای او از میانه میدان با کارت زرد داور بازی مواجه شد تا بدین ترتیب مدافع سرخپوشان دو اخطاره شود.

عکس: امیرحسین خیرخواه

ورزش سه: نیمه اول دیدار تیم های پرسپولیس و السد با یک گل به سود سرخپوشان به پایان رسید و سیدجلال حسینی با کارت زردی که در دقیقه 46 از داور سریلانکایی گرفت، دو اخطاره شد و بازی بعدی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

علیپور چَک خورد، سیدجلال کارت گرفت (عکس)

علیپور چَک خورد، سیدجلال کارت گرفت (عکس)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *