وریا از لیست استقلال خارج شد + سیدورف: گتوزو به میلان ثبات اضافه کرده – آهو نگار

ورزش سه: مدافع استقلال به دلیل مصدومیت از لیست این تیم برای بازی با سیاه جامگان خط خورد.

 وریا غفوری که در تمرین 2 روز پیش استقلال مصدوم شده بود، با تصمیم شفر از لیست 18 نفره این تیم برای بازی با سیاه جامگان خارج شد
ورزش سه: مدافع استقلال به دلیل مصدومیت از لیست این تیم برای بازی با سیاه جامگان خط خورد.

 وریا غفوری که در تمرین 2 روز پیش استقلال مصدوم شده بود، با تصمیم شفر از لیست 18 نفره این تیم برای بازی با سیاه جامگان خارج شد.

البته مصدومیت غفوری چندان جدی نیست و برای اینکه او بازی های بعدی را از دست ندهد، شفر در بازی با سیاه جامگان به او استراحت داد.

شفر در غیاب چند بازیکن اصلی تیمش نام جوانانی هایی مثل، فردین نجفی، حسین حیدری، امیرحسین کارگر و محمدجواد محمدی را در لیست 18 نفره تیمش قرار داده است.

——————-

ورزش سه: کلارنس سیدورف، سرمربی سابق میلان معتقد است که گتوزو توانسته ثبات را به این تیم اضافه کند.

سیدورف در سال 2014 هدایت میلان را برعهده داشت و تنها 6 ماه سرمربی این تیم باقی ماند
سیدورف: گتوزو به میلان ثبات اضافه کرده
او گفت: فکر می‌کنم تفاوت بزرگ من و گتوزو، باشگاه باشد. وقتی من آنجا بودم، هیچ آرامشی وجود نداشت. مطمئنا من به خاطر مسائلی که به فوتبال ارتباطی نداشت ، هزینه دادم. یک گمراهی بزرگی در تیم بود که تا فروش باشگاه ادامه داشت. برای من، خیلی ناراحت کننده و دشوار بود که نتوانستم مدت طولانی در تیم بمانم. ناراحت بودم زیرا به خاطر هدایت تیمم، از فوتبال بازنشسته شده بودم. خوشحالم که گتوزو ثبات را به تیم اضافه کرده و همین باعث تفاوت ها شده است. خوشحالم که هواداران میلان جدیت را در تیم می‌بینند.

ورزش سه: کلارنس سیدورف، سرمربی سابق میلان معتقد است که گتوزو توانسته ثبات را به این تیم اضافه کند.

سیدورف در سال 2014 هدایت میلان را برعهده داشت و تنها 6 ماه سرمربی این تیم باقی ماند. حال گتوزو نیز در شرایطی مشابه هدایت میلان را برعهده گرفته ولی نتایج خوبی که او کسب کرده باعث شده تا میلان به فکر تمدید قرارداد او باشد. حال سیدورف به تمجید از هم تیمی سابق خود پرداخت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *