موبوگرام و تلگرام طلایی فیلتر نمی‌شوند + زیدان: بنزما دچار بن‌بست ذهنی شده است – آهو نگار

خبرآنلاین: عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: موبوگرام و تلگرام طلایی که تحت لیسانس تلگرام فعالیت می‌کنند فعلا در فاز بسته شدن قرار ندارند
ابوترابی خبر داد: طبق شنیده‌ها در آینده نزدیک و احتمالا اوایل اردیبهشت تمامی پیام رسان‌های خارجی و در وهله اول تلگرام و بعد اینستاگرام و واتس‌اَپ در صورت عدم پذیرش قوانین کشورمان بسته می‌شوند.

ابوترابی در عین حال با اشاره به افزایش ظرفیت پیام رسانهای داخلی گفت: از دی ماه تاکنون ظرفیت پیام رسانهای داخلی ۱۰ برابر افزایش پیدا کرده. پنج پیام رسان داخلی یعنی گپ، بله، ایتا، سروش و ویسپی از جمله پیام رسانهای داخلی هستند که با بیشترین ظرفیت در اختیار مردم بوده و می توانند تا مرز ۸۵ میلیون نفر را پوشش دهند.

 ابوترابی افزود: چون این دو برنامه داخلی‌تر بوده و بک‌آپ داخلی دارند، به همین دلیل تصمیمی برای بسته شدن آنها وجود ندارد.

خبرآنلاین: عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: موبوگرام و تلگرام طلایی که تحت لیسانس تلگرام فعالیت می‌کنند فعلا در فاز بسته شدن قرار ندارند.

——————-

ورزش سه: کریم بنزما مدت هاست که دیگر آن مهاجم گلزن فصول گذشته نیست و هواداران رئال بیشتر مشتاق جدایی او هستند.

کریم در 38 بازی این فصل خود برای رئال تنها 9 گل زده؛ یعنی هر 294 دقیقه یک گل و این آمار به هیچ عنوان در حد و اندازه های یک مهاجم رئال نیست

واضح است که از حیث گلزنی، آمار او در فصل جاری خوب نبوده و این یک واقعیت است. خود او هم دوست دارد بیشتر گل بزند ولی با هر موقعیتی که از دست می دهد، از لحاظ روحی دچار افت می شود. کریم دچار یک بن بست ذهنی شده است . تا همین چند ماه پیش، کل تیم با چنین معظلی دست به گریبان بود و در تمام کنندگی مشکل داشتیم.

کریم در 38 بازی این فصل خود برای رئال تنها 9 گل زده؛ یعنی هر 294 دقیقه یک گل و این آمار به هیچ عنوان در حد و اندازه های یک مهاجم رئال نیست.

ورزش سه: کریم بنزما مدت هاست که دیگر آن مهاجم گلزن فصول گذشته نیست و هواداران رئال بیشتر مشتاق جدایی او هستند.

زیدان در نشست خبری باز با بیلبائو و در پاسخ به سوالی در مورد دلیل افت بنزما گفت:« همه ما از کیفیت کریم با خبریم و می دانیم که به روان تر شدن شکل بازی تیم در زمین چه کمکی می کند. هیچ مشکلی از بابت او نداریم و اصلان نگران او نیستم.

نقش بنزما در بازی تیمی و موقعیت سازی را نمی توان نادیده گرفت و تنها راه خروج او از شرایط فعلی، تمرین و تمرین است. مطمئنم که کریم در بازی های پیش رو برای ما گلزنی خواهد کرد.»

زیدان: بنزما دچار بن‌بست ذهنی شده است

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *