کارخانه: تابع تصمیم فدراسیون والیبال هستیم + نجات ۱۸ خدمه دو فروند لنج در خلیج فارس – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: مصطفی کارخانه در مورد اعزام تیم والیبال خاتم اردکان به مسابقات باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: این تصمیمی است که از طرف فدراسیون گرفته شده و ما به آن احترام می‌گذاریم
خبرگزاری تسنیم: مصطفی کارخانه در مورد اعزام تیم والیبال خاتم اردکان به مسابقات باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: این تصمیمی است که از طرف فدراسیون گرفته شده و ما به آن احترام می‌گذاریم. ما تابع تصمیم فدراسیون هستیم.

تیم والیبال بانک سرمایه پس از قهرمانی در لیگ برتر از سوی مدیران آن، منحل اعلام شد و طبق تصمیم رئیس فدراسیون والیبال، تیم نایب قهرمان یعنی خاتم اردکان راهی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا خواهد شد.

او در مورد تیم جدیدش گفت: تا پایان هفته جاری، تکلیف اسپانسر جدید تیم مشخص خواهد شد و همه بازیکنان فصل قبل باز هم در قالب یک تیم به میدان خواهند رفت.

——————-

خبرگزاری ایلنا: 18 خدمه دو فروند موتور لنج با کمک نیروهای جستجو ونجات اداره بندر جزیره خارگ نجات یافتند.

 سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: یکی از این شناورها از دبی در کشور امارات به سمت بندر گناوه در حال حرکت بود که به مرکز جستجو و نجات دریایی خارگ اعلام شد به علت آبگرفتگی شدید، احتمال غرق شناور و از کار افتادن دستگاه مسیریاب آن وجود دارد
نورالله اسعدی افزود: به سرعت شناور ناجی ۹ به منطقه مورد نظر اعزام و موفق شد 9 خدمه این لنج را نجات دهد.

خبرگزاری ایلنا: 18 خدمه دو فروند موتور لنج با کمک نیروهای جستجو ونجات اداره بندر جزیره خارگ نجات یافتند.

اسعدی افزود: شناور ناجی پس از تخلیه آب از این لنج، آن را به مدت یک ساعت همراهی کرد و پس از اطمینان از حل مشکل، به اسکله مروارید جزیره خارگ بازگشت.

وی بیان کرد: این ملوانان به اسکله مروارید جزیره خارگ منتقل شدند.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به حادثه دوم گفت: یک فروند موتور لنج باری که از دیر به دیلم می‌رفت، به علت نقص و آبگرفتگی شدید از مرکز مرکز جستجو و نجات دریایی خارگ، کمک خواست که نیروهای این مرکز با شناور ناجی 9 به منطقه رفتند و 9 سرنشین این لنج را نجات دادند.

 سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: یکی از این شناورها از دبی در کشور امارات به سمت بندر گناوه در حال حرکت بود که به مرکز جستجو و نجات دریایی خارگ اعلام شد به علت آبگرفتگی شدید، احتمال غرق شناور و از کار افتادن دستگاه مسیریاب آن وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *