پایان لغزش پرسپولیس؛ آرامش با سیم‌خاردار + یوونتوس با هتریک دیبالا به قهرمانی نزدیک‌تر شد – آهو نگار

 وبسایت نود: هفته پیش و در غیاب جلال حسینی، پرسپولیس روز سختی را مقابل سایپا سپری کرد. مهاجمان دایی، دو گل به پرسپولیس زدند و چندین موقعیت خطرناک هم ساختند

 وبسایت نود: هفته پیش و در غیاب جلال حسینی، پرسپولیس روز سختی را مقابل سایپا سپری کرد. مهاجمان دایی، دو گل به پرسپولیس زدند و چندین موقعیت خطرناک هم ساختند. امروز و با بازگشت سیدجلال، خط دفاع پرسپولیس باز هم نمایش مطمئنی داشت و با ثبت هفدهمین کلین شیت، قهرمانی‌اش را جشن گرفت.

نمایش خوب سیدجلال در مشهد، انتظار پرسپولیسی‌ها برای قهرمانی را تمام کرد و آن‌ها با کلین شیت در این مسابقه، با خیال راحت جشن قهرمانی‌شان را برگزار کردند. با کاپیتانی که نمایش قابل اعتمادش، قهرمانی را قطعی می‌کند و خودش، هفته آخر جام را بالای سر می‌برد.

پرسپولیس این فصل، فقط در دو بازی بیشتر از یک گل خورده که در هر دو مسابقه، جلال حسینی غایب بوده است. بازی با سایپا در نیم فصل دوم و بازی با سپاهان در نیم فصل اول، که حسینی در ترکیب این تیم حاضر نبود. پرسپولیس این فصل در ۹ بازی بدون سیدجلال در لیگ برتر، فقط ۴ کلین شیت داشت. یعنی بدون کاپیتان، کمتر از نصف بازی‌های توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. آمار پرسپولیس در حضور حسینی، ۱۸ بازی و ۱۳ کلین شیت است. یعنی در حضور سیدجلال، آن‌ها بیشتر از ۷۰ درصد بازی‌های‌شان را بدون گل خورده تمام می‌کنند.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: در نخستین دیدار از هفته سی‌و‌یکم سری A ایتالیا امروز (شنبه) یوونتوس صدرنشین رقابت‌ها در خانه بنونتوی قعرنشین با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید و یک گام دیگر به کسب هفتمین قهرمانی متوالی‌اش در این رقابت‌ها نزدیک شد
با این نتیجه یووه 81 امتیازی شد و در فاصله 7 هفته به پایان فصل، اختلافش با ناپولی رده‌ دومی را به 7 امتیاز افزایش داد.

 خبرگزاری تسنیم: در نخستین دیدار از هفته سی‌و‌یکم سری A ایتالیا امروز (شنبه) یوونتوس صدرنشین رقابت‌ها در خانه بنونتوی قعرنشین با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید و یک گام دیگر به کسب هفتمین قهرمانی متوالی‌اش در این رقابت‌ها نزدیک شد.

در این بازی پائولو دیبالا، مهاجم آرژانتینی بانوی پیر هت‌تریک کرد. او گل‌های خود را در دقایق 16، 45 (پنالتی) و 74 (پنالتی) به ثمر رساند. داگلاس کاستا دیگر گل بانوی پیر را در دقیقه 82 به ثمر رساند. گل‌های بنونتو را هم دیاباته در دقیقه 24 و 51 زد.

امشب 3 بازی دیگر در سری A برگزاری می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

رم – فیورنتینا 20:30
اسپال – آتالانتا 20:30
سامپدوریا – جنوا 23:15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *