پرسپولیس در ازبکستان صعود کرد – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های نسف قارشی ازبکستان و پرسپولیس در چارچوب هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه مرکزی قارشی آغاز شد که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت
دقیقه 71: ضربه فنی نوراللهی از پشت خط کناری محوطه جریمه نسف قارشی با عکس‌العمل به موقع عبدوخالیکف راهی کرنر شد.

ترکیب نسف قارشی: بوبور عبدوخالیکف، ایسلوم کنجبائف (کران – 62)، جسور خاسونوف (شاروف موخیدینوف – 88)، ایلهوم رشیدخانف، عزیزجان گنیف (دونیر نارزولائف – 78)، ادیلیجون خاموروبکوف، سیدولورخماتف، عمر اشموراداف، ایگور گولبان، اسلاوکو لوکیچ، سنجر کوواتف.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های نسف قارشی ازبکستان و پرسپولیس در چارچوب هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه مرکزی قارشی آغاز شد که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

دقیقه 28: بازی دو تیم گره خورده بود و با پاس‌های بلند و درگیری در میانه زمین پیگیری می‌شد، اما پرسپولیسی‌ها حمله‌ای ترتیب دادند که با متوقف شدن سیامک نعمتی، داور در موقعیتی مناسب چسبیده به محوطه خطا اعلام کرد. این موقعیت می‌توانست فرصت خوبی برای گلزنی پرسپولیس باشد، اما داور تصمیم خود را عوض کرد و اجازه استفاده پرسپولیسی‌ها از این موقعیت را نداد.

دقیقه 51: ارسال تندوتیز احمدزاده از جناح راست با ضربه بی‌دقت نعمتی که در محوطه جریمه نسف‌قارشی نواخته شد، به اوت رفت.

دقیقه 79: ضربه علیپور از زاویه بسته در دستان دروازه‌بان نسف قارشی قرار گرفت.

دقیقه 3+90: احمد نوراللهی به‌خاطر بازی خطرناک با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 82: محسن ربیع‌خواه اولین اخطاری پرسپولیس در این بازی بود.

دقیقه 43: پاس خوب صادق محرمی برای علی علیپور به موقعیت خوبی برای گلزنی تبدیل شد، اما ضربه مهاجم پرسپولیس با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه یک: ارسال فرشاد احمدزاده روی دروازه نسف با ضربه سر سیامک نعمتی همراه شد که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 87: ارسال احمدزاده از جناح راست با استپ سینه نوراللهی و ضربه محکم او همراه شد که دروازه‌بان نسف قارشی با مشت‌های خود توپ را به زمین برگرداند.

دقیقه 66: پاس در عرض علیپور در پشت محوطه جریمه پرسپولیس به ربیع‌خواه رسید که این بازیکن با ضربه بغل پایش فقط عبدوخالیکف را گرم کرد.

پرسپولیس با این تساوی 10 امتیازی شده و صعود خود را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرد.

دقیقه 83: کامیابی‌نیا از فاصله 30 متری ضربه بلند و دقیقی را به سمت دروازه نسف قارشی روانه ساخت که می‌رفت روی غافلگیری عبدوخالیکف دروازه تیم میزبان باز شود، اما او در آخرین لحظه توپ را به کرنر فرستاد.

نیمه اول

نیمه دوم

دقیقه 39: ارسال خطرناک روی دروازه پرسپولیس می‌توانست روی دروازه بیرانوند خطرساز شود که مدافعان پرسپولیس توپ را دور کردند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، صادق محرمی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی – 69)، وحید امیری (شایان مصلح – 86) و علی علیپور (بشار رسن – 1+90).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *