بازیکنان چلسی به دنبال اخراج کونته هستند! + رونالدو برای دربی هم برگردان کنار گذاشته است؟ – آهو نگار

ورزش سه: فرانک لبوف، مدافع سابق و فرانسوی چلسی نسبت به عملکرد بازیکنان این تیم انتقاد کرد.

در گذشته و هنگامیکه مورینیو در سال 2015 اخراج شد، اخباری در خصوص خیانت چند بازیکن به سرمربی پرتغالی چلسی شنیده شد و حالا لبوف معتقد است همین وضعیت در خصوص کونته نیز در حال تکرار است
من می دانم که بازیکنان چلسی تشنه موفقیت و کسب جام هستند اما به نظر نمی رسد چلسی فعلا در چنین مسیری باشد. شما یک سال فاتح لیگ می شوید اما سال بعد شرایط اینگونه نیست.”

ورزش سه: فرانک لبوف، مدافع سابق و فرانسوی چلسی نسبت به عملکرد بازیکنان این تیم انتقاد کرد.

لبوف گفت: “اینکه کونته نیز همین حالا وسایل خود را برای جدایی جمع کرده است، بی احترامی به باشگاه و هواداران است اما بازیکنان نیز رفتار بدی از خود ارائه می دهند. ما چنین شرایطی را در مورد مورینیو دیدیم. برخی بازیکنان چلسی بی هدف بازی می کنند و این موضوع ممکن است در نهایت به سرعت هر چه تمام تر باعث اخراج سرمربی تیم شود.

بازیکنان چلسی به دنبال اخراج کونته هستند!

در گذشته و هنگامیکه مورینیو در سال 2015 اخراج شد، اخباری در خصوص خیانت چند بازیکن به سرمربی پرتغالی چلسی شنیده شد و حالا لبوف معتقد است همین وضعیت در خصوص کونته نیز در حال تکرار است.

——————-

ورزش سه: کریستیانو رونالدو در 33 سالگی آمادگی فوق العاده ای داشته و در حال سپری کردن روزهایی شیرین است.

 با فاصله گرفتن از روزهای دشوار ابتدای فصل، حالا ستاره پرتغالی رئال مادرید در اوج به سر می برد و 3 ماهه ابتدایی سال 2018 به بهترین نحو ممکن برای او سپری شده است
ستاره 33 ساله کهکشانی ها امروز و در آخرین تمرین پیش از دربی حساس فردا برابر اتلتیکومادرید در حالیکه بسیار سرحال بود، باز هم با برگردان موفق به گلزنی شد تا هوادارانش امیدوار به تکرار این شیوه برابر روخی بلانکوس نیز باشند.

اما اوج درخشش رونالدو در دیدار رفت لیگ قهرمانان در تورین برابر یونتووس بود. ستاره پرتغالی موفق شد در همان دقایق ابتدایی دروازه بوفون را باز کرده و در دقیقه 63 با یک برگردان حیرت انگیز، آتش بازی خود را تکمیل کند.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

ورزش سه: کریستیانو رونالدو در 33 سالگی آمادگی فوق العاده ای داشته و در حال سپری کردن روزهایی شیرین است.

 با فاصله گرفتن از روزهای دشوار ابتدای فصل، حالا ستاره پرتغالی رئال مادرید در اوج به سر می برد و 3 ماهه ابتدایی سال 2018 به بهترین نحو ممکن برای او سپری شده است.

خلاصه بازی نفت تهران ۱-۲ استقلال

بعد از آن گل دیدنی، تصاویری منتشر شد که رونالدو در تمرینات پیش از این دیدار برابر یوونتوس تمرین برگردان زدن داشته، اما جالب اینجاست که تمرینات رونالدو همچنان استمرار یافته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *