کوادرادو: یووه چیزی کمتر از رئال ندارد + پاپ، برقراری صلح در سوریه را خواستار شد – آهو نگار

ورزش سه: یوونتوس و رئال سه شنبه در تورین از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت.

 یوونتوس شب گذشته با پیروزی 3-1 بر میلان موفق شد فاصله با ناپولی را به 4 امتیاز افزایش دهد و شانس قهرمانی خود را بیشتر کند

 یوونتوس شب گذشته با پیروزی 3-1 بر میلان موفق شد فاصله با ناپولی را به 4 امتیاز افزایش دهد و شانس قهرمانی خود را بیشتر کند. بیانکونری حالا با روحیه ای مضاعف به مصاف رئال خواهند رفت.

خوان کوادرادو، بال راست کلمبیایی یوونتوس پس از اتمام بازی شب گذشته گفت:« کار قهرمانی تمام نشده و این پیروزی هرچند باعث افزایش روحیه ما و بیشتر شدن فاصله امتیازی با ناپولی شد با این حال فقط باید به بازی بعدی فکر کرد. برای اسکودتو هنوز راه درازی باقی مانده است.»

کوادرادو: یووه چیزی کمتر از رئال ندارد

رئال:« بدون شک رئال باشگاه بسیار بزرگی است ولی یوونتوس هم مثل رئال است و چیزی کمتر ندارد. این بازی برای ما مثل یک فینال است و در بهترین فرم ممکن به آن رسیده ایم.»

ورزش سه: یوونتوس و رئال سه شنبه در تورین از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت.

——————-

ایرنا: پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها در مراسم روز عید پاک گفت که ما نتایج صلح در سوریه عزیر و ملت رنج دیده آن را که از جنگی بی پایان به تنگ آمده است، خواستاریم

 پاپ روز یکشنبه در پیام روز عید پاک در واتیکان، با تاکید بر این که حضرت مسیح (ع) امیدی برای صلح در جهان است، گفت: ما برای خاورمیانه و برای اراضی مقدس که تا امروز صحنه درگیری‌ بوده ،دعا می ‌کنیم

پاپ همچنین برای صلح در سرزمین های مقدس (فلسطین )، یمن و تمام خاورمیانه دعا کرد و گفت: امیدواریم گفت و گو و احترام متقابل بر خشونت ها و اختلافات غالب شوند.

وی با اشاره به سوریه، فلسطین، یمن، خاورمیانه، آفریقا، شبه جزیره کره، اوکراین و ونزوئلا گفت: مسئولان نظامی و سیاسی نتایج صلح را به سراسر جهان ببرند و برای حل مشکلات و احترام به حقوق بشر تلاش کنند.

وی گفت: بخشی از آفریقا از گرسنگی ، درگیری های بومی و تروریسم رنج می برد. صلح مسیح (ع) جراحت ها را بهبود بخشد و قلب ها را به گفت و گو و درک متقابل بگشاید.ما قربانیان این درگیری ‌ها به ویژه کودکان را فراموش نمی ‌کنیم. بسیاری از آنها مجبور به ترک کشورشان شده اند و از حداقل حقوق انسانی محروم شده ‌اند.

 پاپ روز یکشنبه در پیام روز عید پاک در واتیکان، با تاکید بر این که حضرت مسیح (ع) امیدی برای صلح در جهان است، گفت: ما برای خاورمیانه و برای اراضی مقدس که تا امروز صحنه درگیری‌ بوده ،دعا می ‌کنیم.

ایرنا: پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها در مراسم روز عید پاک گفت که ما نتایج صلح در سوریه عزیر و ملت رنج دیده آن را که از جنگی بی پایان به تنگ آمده است، خواستاریم

پاپ افزود: . در این عیدپاک آرزوی داریم نور مسیح وجدان تمام مسئولان سیاسی و نظامی را روشن کند تا به نسل کشی ها پایان داده شود،به حقوق بشر احترام گذاشته شود، دسترسی به کمک هایی که برادران و خواهران ما به ان نیاز فوری دارند، فراهم و همزمان شرایط مناسب برای بازگشت آوارگان مهیا شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *