هاینکس: به آنچلوتی بابت قهرمانی درود می‌‌فرستم + رکورد «تایتانیک» در آمریکا شکسته شد – آهو نگار

خبرگزاری فارس: شب گذشته مونیخی‌ها ۴ بر یک آگسبورگ را شکست دادند و در هفته بیست و نهم بوندس‌لیگا ، عنوان قهرمانی فصل را از آن خود کردند
وی ادامه داد:بعد از بازی و شادی در کنار هواداران، بازیکنان در رختکن جشن و پایکوبی کردند.هرکدام از ما خوشحالیم چرا که به موفقیتی عظیم دست یافته‌ایم.

مربی ۷۲ ساله همچنین عنوان کرد:بعد از شروع نیمه دوم ۲ گل زدیم که برای کسب چنین بردی بسیار حائزاهمیت بودند.

هاینکس همچنین افزود:مایلم همچنین سلام و درود به ایتالیا بفرستم و از کارلو آنچلوتی، تشکر کنم که ابتدای فصل تیم را مربیگری کرد و حتی به او نیز صمیمانه بابت قهرمانی تشکر می‌کنم.او فقط یک مربی بزرگ نیست بلکه حتی یک انسان بزرگ است.

خبرگزاری فارس: شب گذشته مونیخی‌ها ۴ بر یک آگسبورگ را شکست دادند و در هفته بیست و نهم بوندس‌لیگا ، عنوان قهرمانی فصل را از آن خود کردند.

یوپ هاینکس بعد از دست‌یابی به چنین موفقیت بزرگ در جمع خبرنگاران اظهارداشت:در نهایت این مربی است که برای تمام مسائل ریز و درشت تیم مسئول است.اما در وهله نخست بازیکنان هستند که رویاها را تحقق می‌بخشند.خوشحالم که برای دست‌یابی به چنین موفقیتی، تیم مربیگری خیلی خوب و تاثیرگذاری داشتم.هریک از دستیارانم، کار خود را به خوبی انجام دادند.پس این موفقیتی برای همه است.

وی در مورد بازی نیز عنوان کرد:همه دیدند آگسبورگی ها در ۲۵ تا ۳۰ دقیقه نخست خیلی جدی و مصمم بازی کردند.بسیار جنگنده بودند.در آن دقایق مشکلاتی در بازکردن بازی داشتیم.حریف تحت این شرایط به به حق یک بر صفر جلو افتاد.اما بعد ما به بازی بازگشتیم و شروع به ارائه فوتبالی خوب کردیم.

——————-

خبرآنلاین: رکورد فروش فیلم «تایتانیک» در آمریکا شکسته و فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» به سومین اثر پرفروش تاریخ سینما در آمریکا تبدیل شد
«تایتانیک» سال ۱۹۹۷ اکران شد و در نهایت در آمریکا به فروش ۶۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری دست پیدا کرد. البته فروش جهانی این فیلم بیش از ۲ میلیارد دلار بود و اکنون عنوان دومین فیلم پرفروش تاریخ را در اختیار دارد.

در فیلم «پلنگ سیاه» تقریبا تمام بازیگران اصلی سیاه‌پوست هستند و از این نظر در تاریخ فیلم‌های ابرقهرمانی بی‌نظیر است. در این فیلم داستان قومی پیشرفته و با نیروهای ابرقهرمانی در آفریقا روایت می‌شود.

در نقطه مقابل «پلنگ سیاه» در گیشه جهانی تا کنون به فروشی بالاتر از یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون دلار دست پیدا کرده است که هنوز با رکورد «تایتانیک» فاصله بسیار دارد و بعید به نظر می‌رسد که حتی به نزدیکی آن برسد.

فیلم‌ ابرقهرمانی «پلنگ سیاه»‌ به کارگردانی رایان کوگلر همچنان به تاریخ‌سازی ادامه می‌دهد و در ادامه فروش چشمگیر خود به سومین اثر پرفروش تاریخ سینما در آمریکای شمالی تبدیل شد.

رکورد «تایتانیک» در آمریکا شکسته شد

خبرآنلاین: رکورد فروش فیلم «تایتانیک» در آمریکا شکسته و فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» به سومین اثر پرفروش تاریخ سینما در آمریکا تبدیل شد.

این فیلم پرهزنیه از کمپانی دیزنی هفته گذشته توانست با عبور از فیلم «تایتانیک» اثر مشهور جیمز کامرون پس از فیلم‌های «آواتار» و «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» در جایگاه سوم پرفروش‌های تاریخ سینما در آمریکا قرار بگیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *