تیراندازی به خودروی نماینده شادگان، تروریستی نبود + رنگ گرمکن مشکی‌پوشان و اعتراض هواداران – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا:‌ فرمانده انتظامی شادگان از شناسایی ضاربین حادثه تیراندازی شب گذشته در شادگان خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعیدی نیا اظهار کرد: شب گذشته افراد ناشناس در یکی از مناطق شهرستان شادگان در پی اختلاف با صاحب منزلی که در آن نماینده مجلس(مجید ناصری نژاد، نماینده شادگان) حضور داشته اقدام به تیراندازی به سمت خودروهای پارک شده می کنند که تعدادی تیر به دو دستگاه خودروی همراهان نماینده که در محل پارک شده بودند، اصابت می کند

خبرگزاری ایسنا:‌ فرمانده انتظامی شادگان از شناسایی ضاربین حادثه تیراندازی شب گذشته در شادگان خبر داد.

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: در این حادثه هیچ گونه آسیبی به کسی وارد نشده است و تنها خودروهای پارک شده مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان در دست بررسی است اما مطمئنا علت حادثه تروریستی نبوده است.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعیدی نیا اظهار کرد: شب گذشته افراد ناشناس در یکی از مناطق شهرستان شادگان در پی اختلاف با صاحب منزلی که در آن نماینده مجلس(مجید ناصری نژاد، نماینده شادگان) حضور داشته اقدام به تیراندازی به سمت خودروهای پارک شده می کنند که تعدادی تیر به دو دستگاه خودروی همراهان نماینده که در محل پارک شده بودند، اصابت می کند.

سعید حاجیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان اظهار کرد: حدود ساعت 22:30 پنجشنبه شب(16 فروردین ماه) دو موتورسوار ناشناس به سمت خودروی نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی که در منطقه شهرک شهید منتظری پارک شده بود، تیراندازی کردند.

وی افزود: از همان لحظات اولیه اقدامات اطلاعاتی و پلیسی انجام شد و دو مظنون در این رابطه شناسایی شدند.

وی افزود: در حال حاضر شناسایی عاملان این حادثه در دستور کار پلیس قرار گرفته و مظنونانی در خصوص این جریان دستگیر شده اند.

سرهنگ سعیدی نیا با بیان اینکه در این حادثه هیچ گونه آسیبی به کسی وارد نشده است، افزود: نتایج اقدامات متعاقبا اعلام می گردد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های استقلال و مشکی‌پوشان خراسان از ساعت 18:55 امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند
خبرگزاری تسنیم: تیم‌های استقلال و مشکی‌پوشان خراسان از ساعت 18:55 امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. بخشی از حاشیه‌های پیش از شروع این مسابقه به شرح زیر است:

*سید حسین حسینی دروازه‌بان استقلال به همراه اشکان نامداری برای گرم کردن وارد زمین شد و خبری از رحمتی نبود.

*قبل از شروع بازی و از سوی باشگاه استقلال وسازمان لیگ، از محمد کسایی و محمد خزایی دو پیشکسوت باشگاه استقلال تجلیل شد.

*مهدی رحمتی با قاسم دهنوی وحمید علی‌عسکری خود را گرم کرد.

*تماشاگران استقلال پس از ورود آبی‌پوشان به داخل زمین، به تشویق بازیکنان این تیم پرداختند.

*بازیکنان مشکی‌پوشان با گرمکن صورتی در حال گرم کردن بودند که با عکس العمل هواداران استقلال مواجه شدند.

*شفر موقع گرم کردن تیم به داخل زمین نیامده بود.

*رضا افتخاری، پندار توفیقی به همراه پسر شفر وکولی، در جایگاه ویژه حضور یافتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *