مهار آتش سوزی انبار ضایعاتی در پارس جنوبی + یک گزینه دیگر رئال مادرید برای دروازه هم پرید؟ – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: آتش‌سوزی فوم‌های ضایعاتی پیمانکار طرف قرارداد شرکت نفت‌وگاز پارس در طرح توسعه فازهای ۱۳ و ۲۲-۲۴ بدون آسیب جدی مهار شد

این آتش‌سوزی که دور از تأسیسات ۱۳ و ۲۲-۲۴ پارس جنوبی رخ داده بود، با حضور نیروهای آتش‌نشانی طرح توسعه فازهای ۲۲-۲۴، ۱۳، ۱۹ و سایت ۲ منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، بلافاصله مهار شد. طبق گزارش‌های ارائه شده، این حادثه هیچ‌گونه خسارت جانی به همراه نداشته و به هیچ یک از تأسیسات واقع در منطقه هیچ‌گونه آسیبی وارد نشده است.

خبرگزاری ایسنا: آتش‌سوزی فوم‌های ضایعاتی پیمانکار طرف قرارداد شرکت نفت‌وگاز پارس در طرح توسعه فازهای ۱۳ و ۲۲-۲۴ بدون آسیب جدی مهار شد.

فوم‌های ضایعاتی کارخانه تولید عایق سرد شرکت بتا که وظیفه تولید عایق سرد طرح توسعه فازهای ۱۳ و ۲۲-۲۴ پارس جنوبی را به عهده دارد، ساعت ۱۷ امروز (یک‌شنبه، ۱۹ فروردین‌) دچار حریق شد که با حضور به‌موقع گروه‌های آتش‌نشانی بلافاصله مهار شد.

——————-

ورزش سه: علیرغم عملکرد قابل قبول کیلور ناواس در مادرید، اخبار حاکی از تلاش این تیم برای جذب یک گلر جدید در تابستان بعدی است

یک گزینه دیگر رئال مادرید برای دروازه هم پرید؟

ورزش سه: علیرغم عملکرد قابل قبول کیلور ناواس در مادرید، اخبار حاکی از تلاش این تیم برای جذب یک گلر جدید در تابستان بعدی است.

اما دیگر گزینه مورد نظر رئال مادرید، آلیسون سنگربان فیکس تیم ملی برزیل و رم بود که به نظر می رسید گزینه راحت تری برای انتقال باشد اما کالچومرکاتو مدعی شد آلیسون از مدیران رم خواسته قرارداد وی را تمدید کنند.

آلیسون درخواست تمدید قرارداد تا سال 2021 با حقوق بین 3.5 تا 4 میلیون یورو در سال را داشته که بعید است مورد قبول مدیران جالوروسی قرار نگیرد و بدین ترتیب و با افزایش احتمال ماندن سنگربان برزیلی در ایتالیا، رئال مادرید باید به دنبال یک دروازه بان دیگر باشد.

گزینه اول کهکشانی ها داوید دخیا بود که به نظر می رسد در حال تمدید قرارداد با منچستریونایتد است و علاقه ای به جدایی از این تیم ندارد. همچنین کورتوا، گلر بلژیکی چلسی نیز مدتی قبل مدعی شد قصد دارد یک فصل دیگر هم در لندن بماند و عملکرد نه چندان مطمئن او در هفته های اخیر باعث شده علاقه رئال مادرید نیز به جذب او کمتر شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *