پخش گلچین برنامه‌های نوروز ۹۷ «دورهمی» + حافظیه و تخت‌ جمشید در صدر آمار بازدیدکنندگان – آهو نگار

ایسنا: شبکه نسیم امشب، سه شنبه ( ۱۴ فروردین ماه) گلچینی از برنامه «دورهمی» که نوروز روی آنتن رفت را پخش می‌کند
«دورهمی» در تعطیلات نوروز میزبان هنرمندانی چون رامبد جوان، امیر و امید تاجیک (برادران خواننده)، سینا سرلک (خواننده)، پانته‌آ بهرام (بازیگر)، آتیلا پسیانی (بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون)، سارا بهرامی (بازیگر سینما و تلویزیون و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر ۹۶) و سحر دولتشاهی (بازیگر) بود.

 شبکه نسیم که با برنامه «دورهمی» مهران مدیری سال را تحویل کرد، در ادامه تعطیلات نیز این برنامه را هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌برد.

گلچنین برنامه دورهمی در نوروز ۹۷ امشب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

ایسنا: شبکه نسیم امشب، سه شنبه ( ۱۴ فروردین ماه) گلچینی از برنامه «دورهمی» که نوروز روی آنتن رفت را پخش می‌کند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: امسال هم حافظیه و تخت‌جمشید در میان آثار تاریخی و فرهنگی فارس بیشترین بازدید را به خود اختصاص داد

وی با بیان اینکه از 25 اسفند 96 تا 13 فروردین یک میلیون و 860 هزار و 831 نفر از مجموعه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و گردشگری استان فارس بازدید کرده‎‌اند، خاطرنشان کرد: این میزان بازدید در حالی با افزایش 21 درصدی رو به رو است که در مدت مشابه سال قبل یک میلیون و 535 هزار و 156 نفر از اماکن تحت پوشش این اداره‌کل در ایام تعطیلات بازدید کرده بودند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از افزایش 34 درصدی اسکان مسافر و گردشگر در نوروز امسال خبر داد و یادآور شد که در سال 96، دو میلیون و 857 هزار و 752 نفر در استان فارس اسکان داده شده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: امسال هم حافظیه و تخت‌جمشید در میان آثار تاریخی و فرهنگی فارس بیشترین بازدید را به خود اختصاص داد.

امیری همچنین به اسکان مسافران طی مدت فوق در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، ایستگاه‌های اقامتی، مهمانسراها، خوابگاه‌های دانشجویی، بوم‌گردی، مراکز اسکان آموزش و پرورش و دیگر نهادها اشاره و عنوان کرد: از 25 اسفند 96 تا پایان 13 فرودین 97، سه میلیون و 828 هزار و 225 نفر در این مراکز اسکان یافته‌اند.

مصیب امیری با اشاره به افزایش 21 درصدی آمار بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی استان در نوروز 97، گفت: حافظیه، تخت جمشید، سعدیه، پاسارگاد و ارگ کریم‌خان به ترتیب با 497 هزار و 509، 416 هزار و 475، 336 هزار و 640، 215 هزار و 992 و 172 هزار و 177 بازدید کننده در صدر اماکن پر بازدید فرهنگی، تاریخی و گردشگری استان قرار گرفتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *