«هو» شدن بازیکنان الریان و گرم کردن تیام + بوفون و افشای دلیل شکست برابر رئال مادرید – آهو نگار

 خبرگزاری تسنیم: در حالی کمتر از 30 دقیقه به آغاز دیدار تیم‌های استقلال و الریان قطر باقی مانده بود، چیزی نزدیک به 30 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند

* بازیکنان الریان که لباس قرمز رنگ بر تن داشتند از سوی هواداران استقلال هو شدند.

 خبرگزاری تسنیم: در حالی کمتر از 30 دقیقه به آغاز دیدار تیم‌های استقلال و الریان قطر باقی مانده بود، چیزی نزدیک به 30 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

* تیام، مهاجم سنگالی استقلال در کنار بازیکنان ذخیره خودش را گرم کرد.

* هواداران استقلال با صدا زدن نام یک یک بازیکنان به تشویق آنها پرداختند.

* کمیته مشوقان استقلال طرح جالبی برای ورود سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی به کار بردند، به طوری که دروازه‌بانان استقلال با صدا زدن نام‌شان توسط هواداران وارد زمین شدند.

* کولی و سانیاک، دستیاران شفر اولین کسانی بودند که وارد زمین شدند و مورد تشویق قرار گرفتند. این دو که احساساتی هم شده بودند با مشت‌های گره کرده به سمت هواداران رفتند.

* هواداران استقلال با هدایت مشوقان خود بارها به اجرای طرح موزاییکی پرداختند.

* سیدمهدی رحمتی، مجید حسینی، تیام، علی قربانی، بویان، جابر انصاری و میلاد زکی‌پور؛ نیمکت‌نشینان استقلال برای این دیدار هستند.

* زمانی که شفر وارد زمین شد هواداران استقلال نور موبایل خود را روشن کرده و با تشویق او استقبال خاصی از سرمربی آبی‌پوشان کردند.

* زمانی که کادر فنی الریان وارد زمین شد، اعضای کادر فنی این تیم مشغول فیلمبرداری از ورزشگاه و تماشاگران شدند.

* ستار همدانی عضو کمیته فنی باشگاه استقلال و پوریا پورسرخ، بازیگر سینما در ورزشگاه حضور دارند.

——————-

ورزش سه: جان لوییجی بوفون، سنگربان ایتالیایی یوونتوس در مورد شکست 1-4 برابر رئال مادرید صحبت کرد.

بوفون که هنوز فاتح لیگ قهرمانان نشده، فصل قبل امید زیادی داشت تا با غلبه بر رئال مادرید این افتخار را نیز کسب کند اما رئال موفق شد با ارائه نمایشی برتر خصوصا در نیمه دوم، 1-4 بیانکونری را مغلوب کند و حالا در آستانه دیدار دوباره دو تیم، بوفون در خصوص اشتباهات بیانکونری در فینال صحبت کرده است
بوفون که هنوز فاتح لیگ قهرمانان نشده، فصل قبل امید زیادی داشت تا با غلبه بر رئال مادرید این افتخار را نیز کسب کند اما رئال موفق شد با ارائه نمایشی برتر خصوصا در نیمه دوم، 1-4 بیانکونری را مغلوب کند و حالا در آستانه دیدار دوباره دو تیم، بوفون در خصوص اشتباهات بیانکونری در فینال صحبت کرده است.

بوفون و افشای دلیل شکست برابر رئال مادرید

بوفون گفت: “ما با اعتماد به نفس زیاد و شاید بیش از حد به کاردیف رفتیم و این ممکن است اولین و جدی ترین اشتباه ما در دیدار فینال باشد. اما به هر حال ما نباید خودمان را سرزنش کنیم. آنها سزاوار برنده شدن بودند زیرا ثابت کردند در زمین مسابقه تیم قوی تری نسبت به یوونتوس بودند.

من امیدوارم یوونتوس در دیدار فردا بتواند با سلاح مناسبی برابر رئال مادرید به میدان برود تا قادر به ایجاد تعادل بیشتری در زمین نسبت به فینال کاردیف باشد.”

ورزش سه: جان لوییجی بوفون، سنگربان ایتالیایی یوونتوس در مورد شکست 1-4 برابر رئال مادرید صحبت کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *