مخالفت AFC با درخواست ایران + نشست فوق العاده اتحادیه عرب درباره تحولات غزه – آهو نگار

خبرآنلاین: کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست فدراسیون فوتبال ایران مخالفت کرد.

 یکی از اصلی ترین دلایل اختلاف میان کارلوس کی روش و سرمربیان داخلی به خصوص برانکو این بود که کارلوس در اردوی بعدی تیم ملی همه بازیکنان لیگ برتری را می خواهد

 یکی از اصلی ترین دلایل اختلاف میان کارلوس کی روش و سرمربیان داخلی به خصوص برانکو این بود که کارلوس در اردوی بعدی تیم ملی همه بازیکنان لیگ برتری را می خواهد.

خبرآنلاین: کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست فدراسیون فوتبال ایران مخالفت کرد.

اردویی که همزمان شده با مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا. از آنجایی که نمایندگان ایران از جمله استقلال و پرسپولیس شانس صعود به دور یک هشتم نهایی را دارند، فدراسیون فوتبال ایران از ای اف سی درخواست کرده بود تا این مرحله از بازی ها به بعد از جام جهانی موکول شود که با این درخواست مخالفت شد.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از معا نوشت: منابع فلسطینی اعلام کردند که اتحادیه عرب نشستی درباره تحولات غزه که به شهادت ۱۶ فلسطینی و زخمی شدن بیش از هزار نفر دیگر به دست نظامیان رژیم صهیونیستی انجامید، نشست برگزار خواهد کرد
این در حالی است که قبلا شورای امنیت نیز درباره غزه نشستی برگزار کرده بود.شورای امنیت سازمان ملل که برای بررسی تحولات غزه جلسه اضطراری تشکیل داده بود موفق نشد تا بیانیه ای در محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی در نوار غزه علیه شهروندان فلسطینی صادر کند.

بر اساس این گزارش؛ این نشست امروز یکشنبه یا فردا دوشنبه به درخواست فلسطین که خواستار موضع محکم کشورهای عربی در برابر رژیم صهیونیستی شده است، برگزار خواهد شد

خبرگزاری مهر به نقل از معا نوشت: منابع فلسطینی اعلام کردند که اتحادیه عرب نشستی درباره تحولات غزه که به شهادت ۱۶ فلسطینی و زخمی شدن بیش از هزار نفر دیگر به دست نظامیان رژیم صهیونیستی انجامید، نشست برگزار خواهد کرد.

این نشست بر حمایت کامل از حقوق ملت فلسطین که در راس آن تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس و حق بازگشت است، تاکید خواهد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *