وزیر صنعت: حقوق معادن بسیار ناچیز است + توییت بعیدی‌نژاد درباره حمله‌کنندگان به سفارت – آهو نگار

خبرگزاری فارس: محمد شریعتمداری در حاشیه مراسم رونمایی از اطلس نقشه های پتانسیل دار مواد معدنی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بودجه ۹۷ حدود ۹۰۰ میلیارد تومان بابت حقوق دولتی معادن پیش بینی شده که بخشی از آن صرف توسعه استان‌ها خواهد شد
خبرگزاری فارس: محمد شریعتمداری در حاشیه مراسم رونمایی از اطلس نقشه های پتانسیل دار مواد معدنی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بودجه ۹۷ حدود ۹۰۰ میلیارد تومان بابت حقوق دولتی معادن پیش بینی شده که بخشی از آن صرف توسعه استان‌ها خواهد شد.

وی همچنین در مورد لزوم ایجاد ثبات در نرخ ارز و تأثیر آن بر فعالیت های صنعتی و معدنی گفت: ایجاد ثبات در شاخص های اقتصادی در روند سرمایه گذاری در حوزه های معدنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و البته این موضوع را باید از مسولان پولی و مالی پیگیری کرد.

شریعتمداری در ادامه با تأکید بر لزوم ایجاد زیربناهای لازم برای گسترش سرمایه گذاری در کشور گفت: فعالیت های اکتشافی در بخش معدن باید گسترده شود که در این زمینه نیازمند دستیابی به اطلاعات دقیق تر از عمق ایران هستیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: ثبات در شاخص های اقتصادی از جمله نرخ ارز از ضروریات سرمایه گذاری مطمئن در کشور است.

وی همچنین در مورد لزوم ایجاد ثبات در نرخ ارز و تأثیر آن بر فعالیت های صنعتی و معدنی گفت: ایجاد ثبات در شاخص های اقتصادی در روند سرمایه گذاری در حوزه های معدنی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و البته این موضوع را باید از مسولان پولی و مالی پیگیری کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: حمید بعیدی‌نژاد در تازه‌ترین توییت خود درباره حوادث روز جمعه سفارت کشورمان در لندن گفت: گروه مسئول حمله به سفارت ایران، نماینده یک گروه تندروی شیعه است

ساعت ده شب جمعه 18 اسفند به وقت لندن تعدادی از طرفداران صادق شیرازی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض و اقدام به از جا درآوردن پرچم ایران بر سر در ورودی سفارت کردند. این افراد علیه مقامات کشورمان شعار سر داده و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان را بیان می‌کردند. به هنگام ورود، آن‌ها با چماق و قمه دیده شدند.

خبرگزاری ایسنا: حمید بعیدی‌نژاد در تازه‌ترین توییت خود درباره حوادث روز جمعه سفارت کشورمان در لندن گفت: گروه مسئول حمله به سفارت ایران، نماینده یک گروه تندروی شیعه است. آن‌ها تفسیری فرقه‌گرایانه از شیعه دارند و بر اهانت به رهبران ارشد سنی اصرار دارند. دولت بریتانیا در عین حال تعهد بی‌قید و شرط برای اطمینان از مصونیت سفارت را دارد.

بعد از ساعاتی پلیس این افراد را دستگیر و از محل دور کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *