پرسپولیسی‌ها در صف کمیته اخلاق + جواب دندان‌شکن مجری اسکار به توئیت ترامپ! – آهو نگار

خبرگزاری فارس: انتشار اخبار ضد و نقیض درباره حضور افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم فوتبال پرسپولیس در کمیته اخلاق با در نهایت واکنش این پیشکسوت فوتبال همراه شد و او در صحبت‌هایی اعلام کرده که به عنوان مطلع و نه متهم به کمیته اخلاق رفته و حضور او تنها مرتبط به یک بار نبوده بلکه در روزهای قبل و چندین بار به عنوان یک مطلع در این کمیته حضور پیدا کرده است
حضور پیروانی در کمیته اخلاق اما تنها مورد حضور پرسپولیسی‌ها در این کمیته نیست بلکه چندی پیش هم برانکو ایوانکوویچ به بهانه حضور ۲ بازیکن اوکراینی در پرسپولیس به این کمیته رفته بود. در همین روزها بود که پیروانی در کمیته اخلاق حاضر شد اما این خبر رسانه‌ای نشد تا همه چیز در سکوت کامل برگزار شود.

مشخص نیست که چه اتفاقی افتاده که کمیته اخلاق در این روزهای پایانی سال به دنبال احضار مدیران و مربیان پرسپولیس به این کمیته است.

خبرگزاری فارس: انتشار اخبار ضد و نقیض درباره حضور افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم فوتبال پرسپولیس در کمیته اخلاق با در نهایت واکنش این پیشکسوت فوتبال همراه شد و او در صحبت‌هایی اعلام کرده که به عنوان مطلع و نه متهم به کمیته اخلاق رفته و حضور او تنها مرتبط به یک بار نبوده بلکه در روزهای قبل و چندین بار به عنوان یک مطلع در این کمیته حضور پیدا کرده است.

حالا اما این بار نوبت به حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس شده تا او هم به عنوان سومین فرد تاثیرگذار از باشگاه پرسپولیس به کمیته اخلاق برود. حضور گرشاسبی در این کمیته هم به دلیل برخی از مسائل و افراد نزدیک به این باشگاه صورت گرفته و او قرار است درباره برخی از موارد در این کمیته صحبت کند.

——————-

عصرایران: بعد از اعلام اینکه تماشای مراسم اسکار امسال با کاهش ۱۹ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۷ مواجه شده؛ و این کمترین آمار تماشای اسکار در طول تاریخ بوده، دونالد ترامپ در توئیتی ضمن اشاره به این قضیه، به طنز از نبود ستاره گفت
ممنون! «پائین‌ترین رتبه» رئیس جمهور در طول تاریخ.

جواب تاریخی
چهار ساعت بعد از این توئیت جیمی کیمل کمدین معروف و مجری مراسم اسکار امسال، در توئیتی، با بازی با همان ترکیب کلمات بکار رفته در توئیت ترامپ – «پائین‌ترین رتبه» (lowest rated) و «در طول تاریخ» (in HISTORY) – جواب او را داد.

جواب دندان‌شکن مجری اسکار به توئیت ترامپ!

متن توئیت کیمل:

عصرایران: بعد از اعلام اینکه تماشای مراسم اسکار امسال با کاهش ۱۹ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۷ مواجه شده؛ و این کمترین آمار تماشای اسکار در طول تاریخ بوده، دونالد ترامپ در توئیتی ضمن اشاره به این قضیه، به طنز از نبود ستاره گفت.

متن توئیت ترامپ:

«پائین‌ترین رتبه» اسکار در طول تاریخ، مشکل این است که دیگر ستاره نداریم. بجز رئیس جمهورتان(شوخی کردم، البته).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *